Úvod Aktuality Polícia chystá na Dušičky opatrenia na cestách, okrem toho upozorňuje na zlodejov

Polícia chystá na Dušičky opatrenia na cestách, okrem toho upozorňuje na zlodejov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia bude aj tento rok dohliadať na bezpečnosť v cestnej premávke počas Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých od piatka 28 Download The Dark Knight. októbra do stredy 2. novembra. Opatrenia sa budú týkať premávky na cestách a v okolí cintorínov nakoľko minulý rok došlo na cestách v tomto období k 211 dopravným nehodám, pri ktorých zahynulo šesť osôb, ťažko sa zranilo 13 osôb a 85 sa zranilo ľahko 사사로운 토크 다운로드. Polícia obyvateľov tiež varuje, aby zvýšili opatrnosť a nestali sa obeťou zlodejov.

„Vzhľadom na to, že tieto sviatky sú každoročne spojené so zvýšeným náporom zo strany vodičov, polícia prijala opatrenia na ich bezproblémové zvládnutie 2018 수능 다운로드. Dopravní policajti budú podľa potreby riadiť a usmerňovať premávku na príjazdových cestách k cintorínom a na parkoviskách. Dohľad zvýšia aj na frekventovaných križovatkách a hlavných cestných ťahoch 용비불패 컬러판 다운로드. Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby dbali na zvýšenú opatrnosť, predvídavosť a ohľaduplnosť. Vodiči, aby rešpektovali práva chodcov a cyklistov, najmä na priechode pre chodcov a prispôsobili svoju jazdu poveternostným podmienkam,“ informuje krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová webcam central 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Počas Dušičiek budú posilnené aj hliadky poriadkovej polície, ktoré budú strážiť verejný poriadok a posvietia si na zlodejov najmä v okolí cintorínov Download colorpop. Polícia radí, aby obyvatelia nedávali zbytočne šancu zlodejom a nenechávali svoje veci „na očiach“ v aute. Je dôležité strážiť si svoje veci aj na cintoríne či v kostole, zlodejom stačí malá nepozornosť a kabelka zmení majiteľa 공사계약서 양식 다운로드. Na osobné veci nezabúdať na ostražitosť ani na staniciach a počas cesty v hromadných prostriedkoch, nenosiť so sebou veľkú hotovosť.

Dôležitá je aj prevencia a ak spozorujete osoby, ktoré sa správajú podozrivo, upozornite na ne hliadky polície dohliadajúce na dopravu a bezpečnosť v blízkosti cintorínov your retirement certificate. Prípadne kontaktujte políciu na známom telefónnom čísle 158, alebo 112.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív-

REKLAMA