Úvod Aktuality Policajtov bude nasledujúci týždeň v teréne viac

Policajtov bude nasledujúci týždeň v teréne viac

REKLAMA
Skola Rakovice

Policajti budú aj počas Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých dohliadať na bezpečnosť v cestnej premávke, a to už od štvrtka 31 qlab 다운로드. októbra, do pondelka 4. novembra 2019.

„Počet účastníkov cestnej premávky sa každý rok počas každých sviatkov zvyšuj 오늘은 가지마 다운로드. Polícia preto aj tento krát prijala opatrenia na zvýšenie bezpečnosti a plynulosti. Dopravní policajti budú podľa potreby riadiť a usmerňovať premávku na príjazdových cestách k cintorínom a na parkoviskách 국민은행 로고 다운로드. Dohľad zvýšia aj na frekventovaných križovatkách a hlavných cestných ťahoch,“ informovala Denisa Bárdyová, hovorkyňa Prezídia PZ .

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Počas minuloročných „dušičkových“ dní (1.11 Open water download. – 4.11.2018) došlo na cestách k 133 dopravným nehodám, pri ktorých zahynuli tri osoby, ťažko sa zranilo 16 osôb a 58 sa zranilo ľahko Download chrome videos on your phone. Polícia apeluje na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby dbali na zvýšenú opatrnosť, predvídavosť a ohľaduplnosť. Vodiči, aby rešpektovali práva chodcov a cyklistov, najmä na priechode pre chodcov a prispôsobili svoju jazdu poveternostným podmienkam Evil Ward.

„V týchto dňoch budú posilnené aj hliadky poriadkovej polície, ktoré  budú strážiť verejný poriadok a posvietia si na zlodejov najmä v okolí cintorínov ShadowGun. Železniční policajti dohliadnu na cestujúcich vo vlakoch a na staniciach. Upozorňujeme však, že na svoje veci si treba dávať pozor vždy a všade orbit or beat 다운로드. Ak spozorujete osoby, ktoré sa správajú podozrivo, upozornite na ne hliadky polície dohliadajúce na dopravu a bezpečnosť v blízkosti cintorínov Download the day you accidentally found it. Prípadne kontaktujte políciu na známom telefónnom čísle 158,“ vyzýva D. Bárdyová.

Prezídium Policajného zboru povoľuje dňa 1 Spider Lily. novembra 2019 všeobecnú výnimku pre všetky nákladné vozidlá

Výnimka platí pre všetky nákladné vozidlá na diaľniciach, rýchlostných cestách, cestách I. triedy a na cestách pre medzinárodnú premávku, prichádzajúce na územie Slovenskej republiky zo susedných štátov, ktorých cieľ cesty (napríklad stanovište vozidla alebo miesto vykládky) je na území Slovenskej republiky. Ak si to však bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky vyžiada, policajti budú aj napriek tejto výnimke oprávnení zakázať vodičovi jazdu na nevyhnutne potrebný čas, alebo mu prikázať smer jazdy.

TS Prezídium PZ/red

REKLAMA