Úvod Aktuality Polícia bude počas sviatkov dohliadať v zvýšenej miere na bezpečnosť

Polícia bude počas sviatkov dohliadať v zvýšenej miere na bezpečnosť

REKLAMA
Esesko

Tolerancia, ohľaduplnosť a trpezlivosť vyskúšajú vodičov v najbližších dňoch. Čím bližšie sú veľkonočné sviatky, tým viac cestujúcich pribudne na cestách Mokpo Hero Download. Polícia každoročne eviduje s blížiacimi sa veľkonočnými sviatkami zvýšený presun vodičov na cestách. Už od štvrtku, 24. marca, vyrazí do ulíc a na cesty viac policajtov dopravnej i poriadkovej služby 계춘할망 다운로드. Každé krajské riaditeľstvo na základe vlastných analýz posilní hliadky tak, aby efektívne chránili slušných vodičov.

„Počas minuloročných Veľkonočných sviatkov (3.až 6. apríla 2015) polícia eviduje 98 dopravných nehôd, pri ktorých zomrela jedna osoba, 11 sa zranilo ťažko a 39 ľahko 에오스 다운로드. Rok pred tým (18. až 21.4.2014) sa stalo 132 dopravných nehôd, pri ktorých zomreli tri osoby, osem sa zranilo ťažko a 70 ľahko. Polícia apeluje na vodičov a ostatných účastníkov cestnej premávky, aby sa v preplnených uliciach navzájom rešpektovali, dodržiavali dopravné predpisy a predchádzali tak nešťastiam na cestách,“ napísala v tlačovej správe hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Balogová 회사 소개서 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V prvých dňoch zvýšia policajti dohľad nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky najmä preventívne. Pod drobnohľadom budú najmä hlavné cestné ťahy, nehodové miesta a úseky Dossana Download. Ak si to situácia vyžiada, najmä v popoludňajších hodinách, budú riadiť aj dopravu. „Odporúčame vodičom, aby si dlhšie trasy, napríklad cestu k príbuzným na druhý koniec Slovenska rozvrhli tak, aby sa nedostali do kolón či časovej tiesne,“ pokračuje správa polície 윈도우10 1703 다운로드.

„O tom, že cieľom polície nie je vyberanie pokút, svedčí aj fakt, že o zvýšenom počte policajtov informujeme vopred. Preto upozorňujeme vodičov, aby najmä na veľkonočný pondelok nesadali za volant potúžení alkoholom Free download of Aquaman. Cyklisti samozrejme tiež nie sú výnimkou. Alkohol sa za volantom netoleruje, preto v prípade jeho zistenia budú policajti postupovať nekompromisne Angelbell download. Už asi každý vie, že jazda pod vplyvom alkoholu nad jedno promile alebo odmietnutie vyšetrenia na jeho zistenie je trestným činom, za čo hrozí až ročné väzenie,“ doplnila hovorkyňa 그대에게 다운로드. Zvýšený dohľad policajtov bude trvať až do utorka, 29. marca. Počas týchto dní sa budú policajti zameriavať vo zvýšenej miere na kontrolu dodržiavania najvyšších dovolených rýchlostí a dodržiavanie zákazu požívania alkoholu a iných návykových látok 네이트 판 동영상 다운로드.

-lt/Zdroj: tlačová správa Prezídium Policajného zboru/Foto: archív-

REKLAMA