Úvod Aktuality Polícia aj dnes pátrala v okolí Siladíc po dôchodcovi Viktorovi

Polícia aj dnes pátrala v okolí Siladíc po dôchodcovi Viktorovi

REKLAMA

Policajti z Leopoldova za pomoci hasičov z Leopoldova, Trnavy, Hlohovca aj dnes intenzívne pátrali po 68 ročnom dôchodcovi zo Siladíc 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. S nezvestným naposledy hovoril brat v stredu, 14. 10. 2020 v poobedných hodinách. O tri dni neskôr nahlásili jeho nezvestnosť na políciu v Leopoldove 아이언맨3 자막 다운로드.

Pátracia akcia bola včera neúspešná, preto policajti pokračovali v pátraní po mužovi aj naďalej ebsi 동영상 다운로드. Za pomoci vrtuľníka letky MV SR dnes opätovne prepátravali okolie Siladíc, skontrolovali brehy riek Váh a Dudváh, prístupové cesty.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Viktor Chynoradský je 172 až 175 cm vysoký, štíhlej postavy, má modré oči a sivé vlasy 초청장 서식 다운로드. Z domu mohol odísť v teplákovej súprave šedej farby, na ktorej mal oblečenú modrú bundu. V tomto období chodil rád na zber šípok.

Ak ste muža od stredy, 14 종말의 세라프 자막 다운로드. 10. 2020 videli, príp. máte informáciu o jeho pohybe, všetky informácie môžete zavolať ihneď na číslo 158 a nasmerovať hliadky v teréne. Informácie  môžete poslať aj cez súkromnú správu na facebook sr – trnavský kraj.

PÁTRANIE PO 68 ROČNOM VIKTOROVI POKRAČUJE, POMÔŽTE NÁM 1️⃣5️⃣8️⃣Policajti aj dnes prehľadávali miesta, kde by sa mohol nezvestný dôchodca nachádzať. Žiaľ, ani dnes sme ho spolu s hasičmi nenašli. Ak ste muža videli, každá informácia môže byť užitocná. ĎAKUJEME!

Uverejnil používateľ Polícia SR – Trnavský kraj Utorok 20. októbra 2020

-TS KR PZ v Trnave-

REKLAMA