Úvod Aktuality Polícia aj dnes pátrala v okolí Siladíc po dôchodcovi Viktorovi

Polícia aj dnes pátrala v okolí Siladíc po dôchodcovi Viktorovi

REKLAMA

Policajti z Leopoldova za pomoci hasičov z Leopoldova, Trnavy, Hlohovca aj dnes intenzívne pátrali po 68 ročnom dôchodcovi zo Siladíc 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. S nezvestným naposledy hovoril brat v stredu, 14. 10. 2020 v poobedných hodinách. O tri dni neskôr nahlásili jeho nezvestnosť na políciu v Leopoldove 아이언맨3 자막 다운로드.

Pátracia akcia bola včera neúspešná, preto policajti pokračovali v pátraní po mužovi aj naďalej ebsi 동영상 다운로드. Za pomoci vrtuľníka letky MV SR dnes opätovne prepátravali okolie Siladíc, skontrolovali brehy riek Váh a Dudváh, prístupové cesty.

REKLAMA
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Viktor Chynoradský je 172 až 175 cm vysoký, štíhlej postavy, má modré oči a sivé vlasy 초청장 서식 다운로드. Z domu mohol odísť v teplákovej súprave šedej farby, na ktorej mal oblečenú modrú bundu. V tomto období chodil rád na zber šípok.

Ak ste muža od stredy, 14 종말의 세라프 자막 다운로드. 10. 2020 videli, príp. máte informáciu o jeho pohybe, všetky informácie môžete zavolať ihneď na číslo 158 a nasmerovať hliadky v teréne. Informácie  môžete poslať aj cez súkromnú správu na facebook sr – trnavský kraj.

PÁTRANIE PO 68 ROČNOM VIKTOROVI POKRAČUJE, POMÔŽTE NÁM 1️⃣5️⃣8️⃣Policajti aj dnes prehľadávali miesta, kde by sa mohol nezvestný dôchodca nachádzať. Žiaľ, ani dnes sme ho spolu s hasičmi nenašli. Ak ste muža videli, každá informácia môže byť užitocná. ĎAKUJEME!

Uverejnil používateľ Polícia SR – Trnavský kraj Utorok 20. októbra 2020

-TS KR PZ v Trnave-

REKLAMA