Úvod Aktuality Hotelákov ocenili za Ekologický čin roka

Hotelákov ocenili za Ekologický čin roka

REKLAMA
Skola Rakovice

Trnavský samosprávny kraj odmenil iniciatívu Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera sumou 1 200 eur.

V utorok 20. októbra 2020 Trnavská župa zverejnila výsledky súťaže Ekologický čin roka 2019 윈도우 10 서비스 팩 다운로드. V rámci nej boli už deviaty raz ocenené aktivity prispievajúce k zvyšovaniu environmentálneho povedomia a zachovaniu biodiverzity.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Záleží nám na ochrane životného prostredia a zvyšovaní jeho kvality Ano 1800ed. Každoročne preto vyhlasujeme súťaž Ekologický čin roka. Veľmi ma teší, že v uplynulom ročníku sa do nej zapojilo rekordných 28 projektov zameraných na čistenie obcí alebo zvyšovanie environmentálneho povedomia mladých ľudí,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič New West Organic7 7.

Hodnotiaca komisia vybrala po tri víťazné projekty v dvoch kategóriách, ktoré získali finančnú odmenu 1 200, 800, respektíve 500 eur gta5 컴퓨터 다운로드. Jedna bola určená pre občianske združenia, obce a dobrovoľníkov a druhá pre materské, základné a stredné školy. Mimoriadne odmeny 100 eur získali dva projekty a vecnú cenu jeden Dream of precious days.

Prvé ceny získali projekty „Barter Market“ Občianskeho združenia SaUvedom Trnava  a „Zvyšovanie environmentálneho povedomia hotelákov“ Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch.

Tradičné slávnostné vyhodnotenie súťaže sa kvôli zhoršenej epidemiologickej situácií muselo uskutočniť online.

Do konca februára budúceho roka je možné prihlasovať verejnoprospešné a inšpiratívne projekty do jubilejného 10. ročníka súťaže.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA