Úvod Aktuality Policajti zasahovali v Šulekove, v noci na seba útočili Rómovia. Na mieste...

Policajti zasahovali v Šulekove, v noci na seba útočili Rómovia. Na mieste sa aj strieľalo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Incident v obci nahlásil anonym na linku 158. Operátor prijal hovor krátko po 21.00 h s tým, že skupina približne 40 osôb na seba útočí kameňmi a palicami my Dawn.


„O niekoľko minút na to, ako sa presúvali najbližšie hliadky na miesto udalosti, už osoby hlásili z Ul 애프터스쿨 뱅 다운로드. Podjavorinskej streľbu a zranených. Policajné hliadky situáciu preverili a na mieste našli 2 osoby postrelené a 3 osoby so zranením hlavy. Tri osoby skončili po incidente v trnavskej a piešťanskej nemocnici 내부자들 오리지널 다운로드. Vypätá situácia medzi osobami sa nakoniec upokojila a policajné hliadky spolu s kriminalistami situáciu v obci do ranných hodín monitorovali. Ďalší policajti vykonávajú stráženie zranených v nemocniciach,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave 프렌즈 전시즌 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Udalosť si prevzal trnavský vyšetrovateľ. Dôvod, pre ktorý vznikol konflikt, polícia preveruje a v súčasnosti naďalej pokračuje v procesných úkonoch Download avplayer. Incident vyšetruje s podozrením na ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy a výtržníctvo. Právna kvalifikácia sa môže zmeniť resp. rozšíriť podľa získaných informácií, v priebehu vyšetrovania. „Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ dodala M. Linkešová.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA