Úvod Aktuality Policajti si posvietili na parkovanie. Medzi previnilcami bol aj hlavný kontrolór, nebolo...

Policajti si posvietili na parkovanie. Medzi previnilcami bol aj hlavný kontrolór, nebolo to po prvý raz

REKLAMA

V posledný februárový týždeň si piešťanskí mestskí policajti posvietili na parkovanie na vyhradených parkoviskách. Kontrolovali, či majú parkujúce vozidlá zaplatený poplatok Stream download. Jednou z lokalít bolo aj Námestie SNP pred mestským úradom, kde parkuje množstvo jeho zamestnancov. Jedným z tých, ktorí nemali veci v poriadku, bol aj hlavný kontrolór Martin Svorad masterpiece image. Nebol to prvý prípad, kedy mal v tejto oblasti problémy.

Kontrolu pred mestským úradom potvrdil náčelník piešťanskej mestskej polície Marcel Mihalik thermometer. Na otázku, či medzi vodičmi, ktorí nemali parkovací lístok, alebo parkovaciu kartu, bol aj hlavný kontrolór, odpovedal: „Riešili sme aj pána kontrolóra okrem ďalších úradníkov, v minulosti aj poslancov a budeme v tom samozrejme pokračovať.“

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
PN Taxi

Martin Svorad je hlavným kontrolórom Mesta Piešťany od februára 2017 Eternal Light. Medzi jeho úlohy patrí okrem iného kontrola príjmov, výdavkov a finančných operácií obce, či kontrola dodržiavania všeobecne záväzných právnych predpisov vrátane nariadení obce.  Požiadali sme ho o vyjadrenie k minulotýždňovej situácii, avšak nereagoval namilk sikimi magician's group.

Problémy s parkovaním nemal po prvý raz. Podľa článku zverejneného pred desiatimi rokmi Piešťanským týždňom, teda v období keď bol Martin Svorad v rokoch 2005 až 2011 za primátora Rema Cicutta referentom útvaru hlavného kontrolóra, mal rovnako problémy s parkovaním Linux YouTube download. Vtedy ho mestská polícia pokutovala za parkovanie na zakázanom mieste. Hliadka si navyše všimla, že jazdil s falošnou kartou na parkovanie pre invalidov. 

-th- Ilustr 시민의 불복종 다운로드. foto

REKLAMA