Úvod Aktuality Policajti riešia nehodu s 2,67 promile, hľadajú svedkov a objasnili krádež v...

Policajti riešia nehodu s 2,67 promile, hľadajú svedkov a objasnili krádež v materskej škole

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinila polícia krátko po nehode 31- ročného muža z okresu Hlohovec. Vo štvrtok 7 Download computer music. júla jazdil večer na aute Alfa Romeo po ceste II/513. Za Hlohovcom pri vjazde do kruhového objazdu narazil do zadnej časti Škoda Octávia. Pri nehode sa nik nezranil Free in Spanish. Škoda na vozidlách bola odhadnutá na 900 eur. Privolaní policajti vodičovi zo Škody alkohol nezistili, druhému namerali 1,28 mg/l alkoholu v dychu čo je 2,67 promile Download the cleaner. Mužovi na mieste zadržali vodičský preukaz a obmedzili ho na osobnej osobe. Do rozhodnutia súdu bol umiestnený ako obvinený v cele policajného zaistenia 나는 꼽사리다 다운로드. Za jazdu pod vplyvom alkoholu hrozí v zmysle zákona strata slobody až na 1 rok.

Ak ste videli tragickú nehodu mladého motocyklistu z 2. júla, prihláste sa na polícii smaart 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Polícia naďalej vyšetruje príčiny tragickej dopravnej nehody, ktorá stala sa v Leopoldove 01:30. Námestím Sv. Ignáca prechádzal 20- ročný motocyklista na motocykli KTM 390 z Hlohovca 반딧불의 묘 다운로드. Po prejazde ľavotočivou zákrutou, na rovnom úseku cesty, narazil do zaparkovanej Škody Octavia. Mladý vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol Reddit mobile. Z predbežnej lekárskej správy vyplynulo, že vodič mal v krvi 1,71 promile alkoholu. Polícia žiada svedkov, ktorí danú nehodu videli, aby sa prihlásili na polícii hp8710 다운로드.

Polícia objasnila krádež v materskej škole.

Policajti objasnili krádež vlámaním do Materskej školy v Trnave. Z krádeže vlámaním na Ulici Vajanského je podozrivý 30- ročný muž zo Zavara 윈도우 탐색기 다운로드. Koncom marca sa v strede týždňa počas noci vlámal do objektu škôlky. Pomocou rebríka, ktorý našiel na neďalekom sídlisku, vošiel cez šatne až do jednej z tried Eternal Sunshine. Tam demontoval televízor, s ktorým preliezol cez okno a plot, a odložil si ho do trávy. Vzápätí sa vrátil, prehľadal priestor a odcudzil značkový notebook. Televízor aj počítač naložil do privolaného taxíka a veci predal. Poverený policajt ho obvinil z prečinu krádeže vlámaním, za čo mu hrozí trest odňatia slobody až na 2 roky. Už v minulosti bol za krádeže odsúdený a teraz je podozrivý aj v ďalších prípadoch, na ktorých polícia pracuje.

-Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív-

REKLAMA