Úvod Aktuality Elektrárňa Piešťany prerušila prevádzku, hľadá strategického partnera

Elektrárňa Piešťany prerušila prevádzku, hľadá strategického partnera

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktivity v budove  historickej elektrárne z roku 1906, ktorú po rekonštrukcii  slávnostne otvorili 9. septembra 2014, ukončila Nadácia ZSE k 30 가는 으뜸체 다운로드. júnu tohto roku. V súčasnosti hľadá strategického partnera, ktorý bude pokračovať v prevádzke zariadenia. Ponuky mohli záujemcovia predkladať do 7 gta 5 다운로드. júla. Podľa hovorkyne spoločnosti Západoslovenská energetika a.s. by malo v týchto dňoch prebiehať vyhodnocovanie prijatých ponúk.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Nakoľko Elektrárňa Piešťany, s.r.o 전철노선표 다운로드. končí svoju činnosť v EP k 30.6.2016 a do konca júna máme prihlásených počas týždňa veľa žiakov a študentov, z personálnych dôvodov návštevy pre verejnosť neposkytujeme Download 12 Secret Juju. Ďakujeme za pochopenie,“ znie posledný oznam na stránke Elektrárne Piešťany.

Jediným spoločníkom eseročky je Nadácia ZSE, ktorá na svojej stránke uvádza, že hľadá strategického partnera, ktorý bude dlhodobo rozvíjať vlastné vzdelávacie a rozvojové aktivity v Elektrárni Piešťany podporujúce dlhodobé priority a poslanie Nadácie ZSE Pentastom Taiwan server download. „V rámci partnerstva poskytne Nadácia bezodplatne priestor Elektrárne, vrátane existujúceho vybavenia a nákladov na energie. Zároveň je Nadácia pripravená spolupodieľať sa na financovaní rozvoja a realizácie vzdelávacích aktivít v EP vo forme poskytovania grantov určených na tieto aktivity.“ Návrhy bolo možné predkladať do 7 wechat pc버전 다운로드. júla 2016. Dôvody, prečo bola súčasná prevádzka ukončená, hovorkyňa ZSE Michaela Dobošová zatiaľ neupresnila. „Nie je to tak, že by sme končili, platia informácie, ktoré máme uvedené na stránke,“ uviedla Monster Hunter. Podľa nej by v týchto dňoch mal prebiehať výber záujemcov.

EP 1910Elektrárňa Piešťany (EP) patrí k priemyselným objektom zo začiatku 20 Mount & Blade ne mode. storočia. Bývalá obecná dieselová elektráreň, zapísaná na zozname národných kultúrnych pamiatok, bola zrekonštruovaná podľa víťazného projektu študentskej architektonickej sútaže, ktorú vypísal v r I'm a natural personed the prequel. 2008 vlastník objektu Západoslovenská energetika, a.s. (ZSE). Vypracovali ho Michal Ganobjak a Vladimír Hain pod vedením Evy Královej z Fakulty architektúry STU v Bratislave 진격의거인 2기 1화 다운로드. Západoslovenská energetika a.s sa ju v roku 2009 rozhodla revitalizovať pre širšie spoločenské využitie s cieľom podporiť predovšetkým rozvoj vedecko-technického poznávania detí a mládeže. Na  súťaži Stavba roka 2014 získala Elektrárňa Piešťany druhú priečku v hodnotení Cena verejnosti. V súťaži Kultúrna pamiatka roka 2013 bola medzi štyrmi ocenenými, ktorí získali titul bez udelenia poradia.

-red-, Zdroj: www.elektrarnapiestany-zse.sk, www.nadaciazse.sk, video: You Tube

 

REKLAMA