Úvod Aktuality Policajti kontrolujú dodržiavanie zákazu vychádzania

Policajti kontrolujú dodržiavanie zákazu vychádzania

REKLAMA
HA PN

Zákaz vychádzania od pondelka 2. novembra neplatí pre ľudí, ktorí majú negatívny výsledok testu na ochorenie covid-19. Príslušníci policajného zboru neskúmajú zdravotný stav a ani sa neoboznamujú s lekárskym tajomstvom 유튜브 거울모드 다운로드. Pri kontrole zákazu vychádzania preverujú len dodržanie podmienok.

V súvislosti s vyhláseným núdzovým stavom vláda prijala uznesenia, ktorými obmedzila slobodu pohybu a pobytu zákazom vychádzania 팡파레 다운로드. Zároveň stanovila viaceré výnimky z tohto zákazu a jednou z nich je aj absolvovanie certifikovaného testu na ochorenie covid-19 v určenom časovom období a preukázanie sa potvrdením o negatívnom výsledku tohto testu 몰디뷰 앱 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Podľa aktuálne platných opatrení má od pondelka 2. novembra výnimku zo zákazu vychádzania každý, kto sa preukáže potvrdením o negatívnom výsledku PCR testu alebo certifikátom vydaným Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu urobeného v rámci celoplošného testovania počas uplynulého víkendu 갓오브 곡괭이 다운로드.

„Príslušníci policajného zboru neskúmajú zdravotný stav a ani sa neoboznamujú s lekárskym tajomstvom. Pri kontrole zákazu vychádzania preverujú len dodržanie podmienok,“ informovala Denisa Bárdyová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru 사랑해 파리 다운로드.

Porušenie zákazu vychádzania je podľa jej slov priestupkom na úseku civilnej ochrany. V blokovom konaní prejednávajú tieto priestupky aj príslušníci Policajného zboru a obecnej polície a na mieste môžu uložiť pokutu do 1 000 eur.

Zdroj: Tlačová správa Prezídia Policajného zboru Foto: FB/Polícia SR

REKLAMA