Úvod Aktuality Policajné kontroly boli ohlásené, predpisy aj tak porušilo 1100 vodičov

Policajné kontroly boli ohlásené, predpisy aj tak porušilo 1100 vodičov

REKLAMA
Esesko

Od včera do rána trval v stredu 19. apríla 24 hodinový „Rýchlostný maratón 2017“ v podobe dopravno-preventívnej akcie. Na 386 miestach určených verejnosťou meralo rýchlosť viac ako 400 policajtov 안드로이드 아이스크림 샌드위치 다운로드. Napriek tomu, že polícia vopred zverejnila presné miesta a ulice, na ktorých budú policajti bude merať rýchlosť, a ktoré možno práve priestupcovia sami navrhli, výsledky sú neuveriteľné Web Square Excel. Policajti odhalili každú hodinu 45 vodičov, ktorí prekročili stanovené rýchlosti. Našťastie, počas Rýchlostného maratónu, nikto neprišiel o život. Navrhované úseky ciest budú operatívne využívané aj pri kontrole v dohľade nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky počas celého roka ecological nature.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Takmer 1100 vodičov prekročilo stanovené rýchlosti or go together. Muži verzus ženy, jedna ku sedem (142 žien a 956 mužov prekročilo rýchlosť). Takmer 1000 priestupkov na cestách v obciach, mimo obce 84 priestupkov, na diaľniciach a rýchlostných cestách 41 천하무적 영화 다운로드. Najviac mali naponáhlo vodiči v čase od 6tej do 18tej, teda cez deň, v nočných hodinách ich bolo približne o polovicu menej. Najťažšiu nohu mali vodiči v Nitrianskom, Banskobystrickom a Prešovskom kraji 노래 mr 다운로드.

TOP prekročenia rýchlosti
Trenčiansky kraj
Vodič osobného motorového vozidla prekročil na ceste č 소아온 오디널 스케일 다운로드. II/581 v extraviláne obce Bzince Pod Javorinou – Hrušové najvyššiu dovolenú rýchlosť (90 km/h) o 45km/h, teda jazdil rýchlosťou 135km/h fifa 15 다운로드.
Nitriansky kraj
Vodič osobného motorového vozidla prekročil na ceste I/64 v intraviláne obce Ivanka pri Nitre najvyššiu dovolenú rýchlosť (50 km/h) o 54 km/h, teda jazdil rýchlosťou 104 km/h Plus token download.
Košický kraj
Vodič osobného motorového vozidla prekročil na ceste II/555 v intraviláne obce Zemplínska Široká najvyššiu dovolenú rýchlosť (50 km/h) o 56 km/h, teda jazdil rýchlosťou 106 km/h 오토캐드 2012 한글판 다운로드.
Trnavský kraj-TS Prezídium Policajného zboru/Foto: archív-

REKLAMA