Úvod Aktuality Kuzmányho ulica je v zlom stave, termín obnovy je zatiaľ otázny

Kuzmányho ulica je v zlom stave, termín obnovy je zatiaľ otázny

REKLAMA

Našu redakciu kontaktoval čitateľ, ktorý upozorňoval na katastrofálny stav Kuzmányho ulice vedúcej k futbalovému štadiónu PFK a basketbalovej Diplomat aréne 안드로이드 스카이프 다운로드. Sťažoval sa na problémy, ktoré pravidelne zažíva na ceste v tejto lokalite, ako aj na parkovanie a absentujúci chodník. Podľa našich informácií je rekonštrukcia ulice v pláne, pričom už je vypracovaná projektová dokumentácia, ktorá počíta s opravou a rozšírením vozovky, položka však zatiaľ nebola zaradená do rozpočtu 소드아트온라인 2기 다운로드. Jedným z dôvodov na odklad mala byť údajne aj stavba plavárne, počas ktorej by bola cesta poškodená stavebným ruchom.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

„Cesta ku štadiónu PFK a Diplomat Aréne, je životu nebezpečná, lebo taký „tankodrom“ , ako je úsek od križovatky asi 300 metrov to sa musí zažiť aj vidieť, i pocítiť…Je tam aj chodník pre chodcov, ale zarastený zelinou hp smart. Je len jedna možnosť, pričom by sa nemusel odstrániť, ani jeden strom, rozšíriť cestu a spraviť dvoj prúdovku, Nebolo by to veľmi nákladné, stačilo by jamy, výmoly zasypať štrkom a zarovnať asfaltom a cestu teda rozšíriť, naviesť štrk a dať asfalt, ale to by museli asi primátor a poslanci po tej ceste jazdiť, či už peši, autom, alebo bicyklom,“ vyjadril sa vo svojom maili čitateľ 손 the guest 다운로드.

Kedysi bol pri ceste k futbalovému štadiónu PFK a baskebalovej Diplomat aréne aj štrkový chodník, ktorý sa však „rozchodil“ a prakticky zanikol 더퍼시픽 다운로드. Podľa stanoviska čitateľa by mala byť rekonštrukcia cesty, ktorá je využívaná športovými fanúšikmi, ako aj samotnými športovcami, niečím prvoradým 한게임 고스톱 게임 다운로드. Problematické v tejto lokalite je aj parkovanie, najmä počas zápasov ženskej basketbalovej extraligy, ktoré tento týždeň kolidovali s duelmi rugbyových Majstrovstiev Európy U18 Nyanko War 3.0.0 bug. Informácie ohľadom opravy Kuzmányho ulice sme už adresovali hovorkyni Mesta Piešťany, ale do uzávierky na ne neodpovedala.

-lt/Zdroj: čitateľ, Mesto Piešťany/Foto: vv-

REKLAMA