REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V utorok 16. januára ráno spôsobili poľadovica a padajúci sneh problémy vodičom celom regióne. Pozrite sa, ako to vyzeralo doposiaľ na cestách 2018 최신가요 다운로드. Máte fotky priamo z terénu? Pošlite nám ich na redakcia@pnky.sk

Ráno o 5.45 hod. sa medzi Piešťanmi a Trebaticami zrazil linkový autobus s kamiónom a osobným autom Download the Adidas logo. Úsek bol uzavretý a policajti museli odkláňať dopravu. „Vodič na autobuse Irisbus išiel smerom od obce Trebatice. V smere jazdy dostal v pravotočivej zákrute s autobusom šmyk, prešiel do protismeru, kde narazil do osobného auta Renault Megane Download arcgis. Vzápätí autobus zachytil zrkadlom aj bok kabíny rumunského ťahača Mercedes Benz. V čase nehody bolo v autobuse približne 10 cestujúcich, ktorí sa nezranili ghost64 exe 다운로드. Jednorazovo bol ošetrený vodič osobného auta, občan Srbska. Pri nehode sa nikto nezranil a polícia alkohol u vodičov nezistila. Vodič autobusu, ktorý nehodu zavinil, neprispôsobil rýchlosť poveternostným podmienkam 댄스 곡 다운로드. Za priestupok v doprave mu policajti uložili na mieste blokovú pokutu v zmysle zákona. Škoda na vozidlách bola odhadnutá na 26 500 eur,“ uviedla pre pnky.sk krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová picassa web album.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Posted by Andrea Rešková on 15 Kakao Talk Emoji. január 2018

Posted by Ľubomír DjZipo Gabriš on 15 교토 지도 다운로드. január 2018

 

Nehoda neobišla ani najfrekventovanejšiu križovatku Bratislavská-Krajinská.

Posted by Tomáš Niščák on 15 Download 3D Driving Class. január 2018

 

Medzi Hornou Stredou a Pobedimom skončila mimo cesty vodička z Myjavy. Na miesto boli vyslaní štyria dobrovoľní hasiči z Pobedima 나의 소녀시대 ost 다운로드. Z vozidla, ktoré skončilo prednou časťou v roli, nevytekali prevádzkové kvapaliny. Vodička sa nezranila. Po vykonaní protipožiarnych opatrení vytiahli hasiči vozidlo pomocou automobilového navijaka späť na cestu.

O pol druhej popoludní boli piešťanskí hasiči vyslaní na pomoc vodičovi osobného auta, ktorý skončil mimo cesty v časti Kanada.

-foto: SOS odťahová služba Piešťany, DHZO Pobedim, mh-

REKLAMA