REKLAMA

V utorok 16. januára ráno spôsobili poľadovica a padajúci sneh problémy vodičom celom regióne. Pozrite sa, ako to vyzeralo doposiaľ na cestách. Máte fotky priamo z terénu? Pošlite nám ich na redakcia@pnky.sk

Ráno o 5.45 hod. sa medzi Piešťanmi a Trebaticami zrazil linkový autobus s kamiónom a osobným autom. Úsek bol uzavretý a policajti museli odkláňať dopravu. „Vodič na autobuse Irisbus išiel smerom od obce Trebatice. V smere jazdy dostal v pravotočivej zákrute s autobusom šmyk, prešiel do protismeru, kde narazil do osobného auta Renault Megane. Vzápätí autobus zachytil zrkadlom aj bok kabíny rumunského ťahača Mercedes Benz. V čase nehody bolo v autobuse približne 10 cestujúcich, ktorí sa nezranili. Jednorazovo bol ošetrený vodič osobného auta, občan Srbska. Pri nehode sa nikto nezranil a polícia alkohol u vodičov nezistila. Vodič autobusu, ktorý nehodu zavinil, neprispôsobil rýchlosť poveternostným podmienkam. Za priestupok v doprave mu policajti uložili na mieste blokovú pokutu v zmysle zákona. Škoda na vozidlách bola odhadnutá na 26 500 eur,“ uviedla pre pnky.sk krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Soltec Job

Posted by Andrea Rešková on 15. január 2018

Posted by Ľubomír DjZipo Gabriš on 15. január 2018

 

Nehoda neobišla ani najfrekventovanejšiu križovatku Bratislavská-Krajinská.

Posted by Tomáš Niščák on 15. január 2018

 

Medzi Hornou Stredou a Pobedimom skončila mimo cesty vodička z Myjavy. Na miesto boli vyslaní štyria dobrovoľní hasiči z Pobedima. Z vozidla, ktoré skončilo prednou časťou v roli, nevytekali prevádzkové kvapaliny. Vodička sa nezranila. Po vykonaní protipožiarnych opatrení vytiahli hasiči vozidlo pomocou automobilového navijaka späť na cestu.

O pol druhej popoludní boli piešťanskí hasiči vyslaní na pomoc vodičovi osobného auta, ktorý skončil mimo cesty v časti Kanada.

-foto: SOS odťahová služba Piešťany, DHZO Pobedim, mh-

REKLAMA