Úvod Aktuality Aktualizované: Pokazené auto prekáža na ceste I. triedy už štvrtý deň

Aktualizované: Pokazené auto prekáža na ceste I. triedy už štvrtý deň

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pokiaľ ste v poslednom čase jazdili po ceste z Piešťan do Drahoviec alebo späť, určite ste si všimli odstavenú fábiu v smere na Piešťany imageready. Auto sa majiteľovi pokazilo ešte v sobotu 11. augusta. Hoci tvorí prekážku a ohrozuje bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, odstrániť ho nie je také jednoduché 올레체 neo 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Chceli sme na vlastné náklady odpratať vozidlo z vozovky za krajnicu php file upload. Oslovili sme políciu s tým, aby bola svedkom, že vozidlo nekradneme, ale iba odstraňujeme prekážku z cesty. Zo strany policajtov nám bolo povedané, že nemôžu byť pri tom, pretože akonáhle vozidlo zdvihneme, ide o krádež a polícia by sa dopustila protiprávneho jednania,” uviedol Jozef Michalica zo SOS odťahová služba Piešťany, na ktorú sa doposiaľ obrátilo asi desať vodičov s prosbou o odtiahnutie fabie 실업인정신청서 다운로드.

Na aute sú stiahnuté bočné okná Java poi Excel download. Podľa našich informácií majiteľ staršieho auta s myjavskými evidentnými číslami nedvíha telefón a nezdržiava sa na adrese trvalého pobytu 윤미래 angel 다운로드. Slovenská správa ciest označila prekážku prenosným dopravným značením, vodiči však namietajú, že auto je po zotmení slabo viditeľné. Ako dlho bude ešte na ceste prekážať, ťažko povedať Vampire Hunter d Download. Veríme, že dovtedy nevznikne kvôli nemu dopravná nehoda…

O problematickom odťahu dlhodobo odstavených áut sme písali v máji

Aktualizované 15 nwc2.1 다운로드. 8. 2018 o 9.31 hod.
Slovenská správa ciest kontaktovala dnes približne po druhej hodine v noci odťahovú službu s tým, že na ceste sa nachádza zhorené vozidlo značky Škoda Fabia 율려체 다운로드. Na jej náklady bol vrak spolu s roztaveným dopravným značením odvezený.

-vv, foto: SOS odťahová služba Piešťany

REKLAMA