Úvod Aktuality Parkovacie miesto pri PT Univerzál blokuje vrak

Parkovacie miesto pri PT Univerzál blokuje vrak

REKLAMA

Do redakcie sa nám ozvalo viacero čitateľov, ktorí upozorňujú na dlhodobo odstavené osobné auto pri obchodnom centre PT Univerzál. Starší Renault má poškodený interiér, karosériu, kolesá aj spätné zrkadlá Download Cloverfield Paradox. Nepojazdný vrak blokuje parkovacie miesto, čo mu vyčítajú nakupujúci hlavne počas pracovných dní, keď je na parkovisku problém nájsť voľné miesto xe 파일 다운로드. Odstránenie vozidla je však podľa pracovníka odťahovky komplikované a samotný odťah je drahší ako hodnota auta.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa obyvateľa Petra je auto na súkromnom parkovisku odstavené najneskôr od zimy: „Boli na ňom piešťanské značky win10 pe 다운로드. Niekto na ňom vypustil kolesá a otvoril ho. Neskôr boli kolesá dofúkané a auto zatvorené.“ V súčasnosti sú na aute otvorené bočné okná, čo zjavne využili viacerí ľudia na vyhodenie obalov od potravín mod_url. Tabuľku s evidentným číslom sme našli hodenú pod predným sedadlom. Podľa neho má vozidlo platnú technickú aj emisnú kontrolu, na poslednej bolo pred rokom a pol 폰동영상 다운로드. Pod vozidlom sú vytečené prevádzkové kvapaliny.

Podľa dopravného analytika Jozefa Drahovského môže byť v cestnej sieti zaparkované len vozidlo, ktoré má pripevnené tabuľky s evidenčným číslom busybox. „Ak vozidlo tvorí prekážku na cestnej komunikácii, tak je prekážku povinný odstrániť majiteľ vozidla a keď ten nekoná, tak správca príslušnej komunikácie na náklady majiteľa vozidla Japanese app. Ak je vozidlo zaparkované na ľubovoľnom parkovisku, to isté platí pre správcu parkoviska,“ hovorí dopravný analytik Jozef Drahovský. Priestor na vyjadrenie sme dali aj majiteľovi PT Univerzál Pavlovi Táborskému, stanovisko sme doposiaľ nedostali 한국 신문 다운로드.

Bežnou praxou podľa Drahovského je obhliadka vozidla a vyhľadanie majiteľa podľa tabuliek s evidenčným číslom alebo výrobného čísla. „Ak sa majiteľ nenájde, tak sa dá na vozidlo oznam a po mesiaci sa zošrotuje,dodáva Drahovský. „Bez súhlasu majiteľa nie je možné vozidlo len tak odtiahnuť free font in Hangul. Akonáhle by to odťahovka spravila, dopúšťa sa krádeže,“ oponuje vodič Jozef zo SOS Odťahová služba Piešťany. Ďalší problém podľa neho nastáva, ak je vozidlo v exekúcii alebo ak nie je prepísané na nového majiteľa full version of Internet Explorer 8.

Podľa správy o činnosti mestskej polície za minulý rok príslušníci riešili 52 dlhodobo zaparkovaných vozidiel, z ktorých po výzve bolo odstránených 35 vozidiel a ďalších 12 je v riešení. Na vrakovisko boli odvezené 3 vozidlá, zvyšné 2 boli nahlásené Okresnému úradu Piešťany. Len na sídlisku Trajan a Juh bolo v minulom roku evidovaných 15 vrakov. Tieto štatistiky však nezahŕňajú riešenie situácií na súkromných pozemkoch, ktoré mestskí policajti nemajú v kompetencii.

-vv-

REKLAMA