Úvod Aktuality Počas prvých troch mesiacov sa v kraji stalo 267 dopravných nehôd

Počas prvých troch mesiacov sa v kraji stalo 267 dopravných nehôd

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia na cestách Trnavského kraja zaevidovala v prvých troch mesiacoch roka 2016 dohromady 267 dopravných nehôd. V okrese Piešťany sa v januári, februári a marci stalo až 30 havárií, čo je o sedem viac, ako v rovnakom období minulého roka Yesfile cartoon. Vodiči na našich cestách naopak jazdili menej pod vplyvom alkoholu, nakoľko dva tohtoročné zaznamenané prípady znamenajú výrazný pokles oproti prvému štvrťroku 2015, kedy ich bolo zdokladovaných až šesť JumpForce. Potešujúce je hlavne to, že sa v okrese nestali žiadne smrteľné dopravné nehody.

dsc_0019

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Policajti namerali alkohol pri každej takmer desiatej nehode Protect country downloads. Oproti minulému roku však došlo k poklesu. Najviac nehôd s alkoholom bolo v okrese Trnava, Hlohovec, Senica a Dunajská Streda. Negatívny nárast oproti minulému roku zaevidovali policajti v okresoch Hlohovec a Senica egg is broken. Najčastejšie došlo k nehodám kvôli porušeniu základných povinností vodiča, nesprávnej jazde cez križovatku ale aj nedodržaním bezpečnej vzdialenosti medzi vozidlami webtoon Friday. Vodiči by mali zvýšiť opatrnosť na miestnych komunikáciách a v poobedných až večerných hodinách,“ uviedla v tlačovej správe Mária Linkešová  z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Download 10 albums.

DSC_0275_resize

„V mesiaci marec zaevidovali policajti 80 dopravných nehôd KakaoTalk Friends. Počet nehôd oproti minulému roku klesol o 7 nehôd. Štvrtinu nehôd sa stalo v okrese Trnava. Nárast v počte nehôd zaznamenali policajti v okrese Dunajská Streda a Senica 대신 증권 다운로드. Pri nehodách boli usmrtené 3 osoby, z toho 2 osoby v okrese Trnava a 1 osoba tragicky zahynula v okrese Dunajská Streda. Pozitívne hodnotíme pokles dopravných nehôd s alkoholom 조선일보명조체 다운로드. Policajti ho namerali po nehode 8 vodičom. Vlani bolo o 10 prípadov viac. Najviac nehôd zavinili opäť vodiči a to nepozornosťou a neprimeranou rýchlosťou 가을은 참 예쁘다 다운로드. Polícia zaevidovali najviac nehôd v obciach na menej frekventovaných cestách,“ informovala ďalej Mária Linkešová.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív, Viktor Vrábel-

REKLAMA