Úvod Aktuality Video: Po útoku mačetou v Sokolovciach obvinili štyroch mužov

Video: Po útoku mačetou v Sokolovciach obvinili štyroch mužov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská polícia obvinila štyroch mužov z výtržníctva a najstaršieho, 35-ročného muža, aj z ublíženia na zdraví. K incidentu došlo v obci Sokolovce 김완선 다운로드.

K incidentu došlo v utorok, v poobedných hodinách. Súrodenci a ďalší dvaja muži z Plaveckého Štvrtku, si údajne v obci mali hľadať prácu music book. Ľuďom v dedine ponúkali pomoc pri stavebných úpravách. Keď sa domáci snažili päticu požiadať, aby odišli z dediny preč, vznikla medzi nimi roztržka Samsung Restore Solution 8 download. Jeden z nich najskôr zatlačil 47-ročného miestneho muža kontajnerom o auta a neskôr sa pridali k útoku aj ostatní z partie. Na muža sa zahnali mačetou a potom ho fyzicky neznámym predmetom napadli 내사랑내곁에 다운로드. Mužovi spôsobili zlomeniny viacerých častí tváre s dobu liečenia 4 až 5 týždňov a dali sa na útek.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Krátko na to ich všetkých zadržali policajti z Hlohovca a umiestnili do cely policajného zaistenia Production 101 Season 2 Episode 1. Policajti ich na základe dôkazov obvinili a predložili spis prokurátorovi, ktorý bude rozhodovať aj o väzobnom stíhaní pre dvoch z nich (35 a 21 rokov).

V zmysle zákona im môže hroziť trest odňatia slobody až na 3 roky.

Zdroj: Tlačová správa Krajské riaditeľstvo PZ

REKLAMA