Úvod Aktuality Po uliciach Trnavy chodil s mačetou v ruke

Po uliciach Trnavy chodil s mačetou v ruke

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Policajti v noci z piatka na sobotu zadržali iba 17-ročného tínedžera, ktorý sa po centre krajského mesta pohyboval s mačetou v ruke 세계명곡 다운로드. Pri dychovej skúške mu namerali viac ako 1,5 promile alkoholu v krvi.

Mládenca s nebezpečnou zbraňou v ruke nahlásili hliadke svedkovia 나눔고딕 코딩 폰트 다운로드. Informácie o zákroku spolu s videom, ktoré nakrútili okoloidúci, zverejnili muži zákona na facebookovej stránke polície trnavského kraja.
„Zavolali ste nám, že v centre Trnavy sa pohybuje mladík s mačetou v ruke 안드로이드 스카이프 다운로드. Na miesto sme ihneď vyslali policajnú hliadku. Mladíka, zjavne pod vplyvom alkoholu, policajti na Radlinského ulici vyzvali, aby mačetu odhodil. Po opakovanej vyzve policajtov uposlúchol,“ uviedli 소드아트온라인 2기 다운로드.
Nemal pri sebe žiadne doklady a nevedel preukázať svoju totožnosť, policajti ho preto predviedli na útvar. Tam lustráciou zistili, že ide o 17 ročného Trnavčana hp smart. K zbrani uviedol, že ju niesol nabrúsiť. Dychovou skúškou mu bolo nameraných 0,73 mg/l alkoholu, čo je 1,52 promile. „Vec realizujeme ako priestupok na úseku ochrany pred alkoholizmom a kontaktovali sme zákonného zástupcu,“ dodali policajti.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

REKLAMA