Úvod Aktuality Po meste vraj „operujú“ maloletí zlodeji bicyklov

Po meste vraj „operujú“ maloletí zlodeji bicyklov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na sociálnej sieti sa pred pár dňami šírila správa o štvorici mladistvých, ktorí kradnú bicykle alebo odmontovávajú z nich súčiastky mysql toad 다운로드. Podľa informácií sa majú pohybovať najmä v centre mesta a v texte sa uvádzalo, že „kompetentní sú vraj bezmocní z dôvodu, že sú maloletí, tak si aspoň na nich dávajte pozor.“ Podľa vyjadrenia polície však existujú možnosti, ako niečo urobiť, každý prípad im však treba oznámiť nwc 2.75a 다운로드.

„V Piešťanoch nám už pár týždňov v oblasti Vajanského-Centrum-Aupark „operuje“ štvorica mladíkov – „podnikateľov v oblasti cyklistických súčiastok“, ktorí Vám za bieleho dňa buď rovno bicykel ukradnú, alebo vám odmontujú čo sa dá, až vám ostane holá konštrukcia Aura Sync Download. Keďže kompetentní sú vraj bezmocní z dôvodu, že sú maloletí, tak si aspoň na nich dávajte pozor,“ znela správa na sociálnej sieti.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Krajská hovorkyňa policajného zboru SR Mária Linkešová na naše otázky, čo by mali ľudia robiť v prípade, že sa niečo takéto dozvedia a aký je postup pri neplnoletých zlodejoch, reagovala takto: „Občania môžu v takýchto prípadoch ihneď kontaktovať políciu, čo za posledné týždne nik do dnešného dňa neurobil 엘리전스 다운로드. Pri riešení priestupkov a trestných činov polícia  prihliada v zmysle zákona aj na vek páchateľa. Trestný zákon však upravuje viaceré možnosti pri mladistvých, cez výchovné opatrenia, ochrannú výchovu, probačný a rodičovský dohľad, príp 나비스웍스 다운로드. súd môže nariadiť, aby  sa mladistvý podrobil aj liečbe z rôznych závislosti. Navyše súd pozná pri mladistvých aj inštitút napomenutia  s výstrahou.“

gang2gang1Hoci správa bola z facebooku medzitým odstránená, podľa náčelníka Mestskej polície Marcela Mihálika o prípade už vedia Final Cut Pro for free. „Uvedená vec je v štádiu vyšetrovania. Po ukončení vás budeme informovať,“ napísal nám v odpovedi na žiadosť o informácie. Každopádne, ak sa s podobným konaním stretnete, určite volajte policajnú 158-ičku a svoje „tátoše“ radšej nenechávajte dlho bez dozoru 갱비스트 무료 다운로드.

Bicykle (1)

 

-red-, Zdroj a foto: FB, ilustr, EuroTruck Korea Map. foto archív

REKLAMA