Úvod Aktuality Po diaľnici jazdil rýchlosťou 219 kilometrov za hodinu, zastavili ho pri Beckove

Po diaľnici jazdil rýchlosťou 219 kilometrov za hodinu, zastavili ho pri Beckove

Ilustr. foto - Polícia SR
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Diaľniční policajti namerali vodiča, ktorý jazdil rýchlosťou 219 kilometrov za hodinu, maximálnu povolenú rýchlosť na diaľnici tak prekročil o 89 km/hod sentence. Prípad sa stal v sobotu 20. mája, v smere zo Žiliny na Bratislavu, pričom príslušníkom polície sa vozidlo Audi podarilo zastaviť na diaľničnom odpočívadle pri Beckove 막돼먹은 영애씨 다운로드. Pri kontrole bol vodič z Maďarska vyzvaný, k predloženiu dokladov potrebných k vedeniu vozidla a následne, aby sa podrobil dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu Lee Kun-chul's Good Morning Pops.

U 25-ročného Mária, občana Maďarska bola dychová skúška negatívna. Za prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti na diaľnici o 89 kilometrov za hodinu diaľniční policajti vodičovi uložili najvyššiu možnú blokovú pokutu, akú je možné uložiť na mieste a to 800 eur Imodio Language Pack. Nakoľko mladý muž pri sebe nemal hotovosť na zaplatenie pokuty policajti mu pre insolventnosť zadržali vodičský preukaz.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Diaľniční policajti budú v kontrolách merania rýchlosti jazdy pokračovať aj naďalej nakoľko rýchlosť jazdy je jednou z najčastejších príčin dopravných nehôd web page Excel. Vodiči svojou riskantnou a rýchlou jazdou ohrozujú nielen seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne/Foto: archív-

REKLAMA