Connect with us

Aktuality

PNky vždy pri sebe. Fungujeme už aj v mobiloch

Published

on

Reklama

Čítanie aktuálnych správ z nášho webu cez mobilný telefón je pohodlnejšie. PNky sme vylepšili tak,  aby sa dali pohodlne čítaj aj na menších displejoch, pod akýmkoľvek operačným systémom.

[singlepic id=25389 w=320 h=240 float=left]Ak po novom kliknete na adresu www.pnky.sk v internetovom prehliadači svojho mobilu, zobrazí sa vám prehľadnejšia verzia nášho webu. Nemusíte už po stránke blúdiť, približovať si ju a posúvať doprava alebo doľava. Všetky nové články sa vám zobrazia ihneď zoradené pod sebou. Stačí rolovať dolu, aby ste našli aj tie staršie. V spodnej časti verzie web stránky pre mobily je aj možnosť prepnutia na klasické zobrazenie.

Reklama

Väčšiu prehľadnosť umožňuje jednoduchý vzhľad. Na hlavnej stránke sa nezobrazujú fotografie, ale nechýbajú vo vnútri článkov, takže o ne naši „mobilní návštevníci“ neprídu.

Po kliknutí na šípku vpravo od loga PNky.sk sa zobrazí ponuka, v ktorej nájdete menu a rubriky. Tu si môžete zvoliť aj prehliadanie podujatí. Cez ponuku rubriky sú prístupné jednotlivé články podľa oblastí, ktorých sa dotýkajú.

Reklama

Okamžitý prístup k chystaným podujatiam, majú návštevníci po zadaní adresy www.pnky.sk/podujatia do internetového prehliadača. Vďaka tomu má každý vlastník moderného mobilu kedykoľvek možnosť nájsť na PNkách informácie o tom, čo sa v Piešťanoch práve deje. V prípade, ak niektoré podujatie v našom zozname chýba, budeme radi, ak nás na to upozorníte.

Keďže chceme mobilnú verziu nášho webu aj naďalej zdokonalovať, uvítame vaše pripomienky a nápady na adrese redakcia@pnky.sk.

[nggallery id=1407]

(mp)

Populárne články