Úvod Aktuality Piešťany získali na škôlky milión z eurofondov

Piešťany získali na škôlky milión z eurofondov

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Piešťanská radnica prostredníctvom svojej webovej stránky informovala 4. apríla, že Mesto Piešťany získalo milión z eurofondov na zateplenie dvoch škôlok a zníženie ich energetickej náročnosti 100세 인생 다운로드. Obnovou prejdú škôlky na Považskej a Ružovej. Spoluúčasť mesta na oboch projektoch je spolu 56-tisíc eur.

Prostriedky sú z  operačného programu Kvalita životného prostredia, pričom cieľom projektov je zníženie energetickej náročnosti materských škôl Windows 10 English Language Pack. Výzva bola vyhlásená Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou. Na projekt zníženia energetickej náročnosti Materskej školy na Považskej ulici bolo schválených 662 236,93 eur Samsung genuine firmware download. Mesto bude participovať sumou 34 854,58 eur. „Projekt počíta s komplexným zateplením vrátane základov, fasády a doteplenia strechy, výmenou zastaralých rozvodov a výmenou svietidiel za úsporné, vyregulovaním systému vykurovania, dobudovaním vzduchotechniky, vytvorením nových odkvapových chodníkov Steam downloads around the world. Prostredníctvom stavebných úprav budovy s plochou 763,27 m2 dôjde k zníženiu spotreby energie na vykurovanie o takmer 85 percent. Po ukončení realizácie projektu bude budova škôlky s takmer nulovou potrebou energie,“ uvidela v správe hovorkyňa Eva Bereczová 나는 부정한다 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na rekonštrukciu Materskej školy na Ružovej ulici pôjde z fondov 402 769,65 eura. Mesto sa bude podieľať sumou 21 198,40 eur.  „V tomto prípade dôjde rovnakými stavebnými úpravami ako v prípade škôlky na Považskej k zníženiu potreby energie na vykurovanie o približne 70 percent files from the Android web. Po ukončení realizácie projektu bude škôlka ultranízkoenergetická,“ napísala E. Bereczová.

Mesto Piešťany zvýšilo za posledné roky peniaze smerujúce do rekonštrukcií školských zariadení, avšak investičný dlh je stále enormne vysoký Free download of BearMix. V tomto roku by malo z byť na údržbu a rekonštrukciu škôl a školských zariadení preinvestovaných z mestského rozpočtu viac ako 260-tisíc eur wet air line.

-red- Zdroj: www.piestany.sk

 

REKLAMA