Úvod Aktuality Mesto rozšírilo otváracie hodiny pokladne, poplatky môžete platiť aj na pošte

Mesto rozšírilo otváracie hodiny pokladne, poplatky môžete platiť aj na pošte

REKLAMA

Mesto Piešťany začalo pred Veľkou nocou s distribúciou rozhodnutí o miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady 윤미래 angel 다운로드. V minulých rokoch bola súčasťou rozhodnutia aj poštová poukážka, ktorou mohli občania zaplatiť poplatok na pošte. Tento rok radnica poukážky netlačila pre šetrenie nákladov, vyvolalo to však zvýšený nápor platieb v hotovosti na mestskom úrade hlavne zo strany starších obyvateľov Vampire Hunter d Download. Radnica zareagovala včera rozšírením otváracích hodín pokladne.

„Vzhľadom k zvýšenému záujmu obyvateľov o platby poplatku za komunálny odpad v pokladni mestského úradu, sme pristúpili k rozšíreniu otváracích hodín pokladne aj počas obednej prestávky v čase od 11,30 do 12,30 hod nwc2.1 다운로드. Zároveň informujeme občanov, že poplatok za komunálny odpad je takisto možné uhradiť na účet SK95 5600 0000 0052 0437 4007, BIC kód banky KOMASK2X, vedený v pobočke Prima banka, a.s 율려체 다운로드. konštantný symbol 0308, variabilný symbol – číslo konania rozhodnutia. Platbu na účet je možné uhradiť prostredníctvom vypísania papierového prevodného príkazu, internet bankingu, poštovou poukážkou na účet alebo priamym vkladom na účet,“ informovalo Mesto Piešťany na svojej webovej stránke 빅 샤크 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Mladým ľuďom pracujúcim v online prostredí nedodanie poštových poukážok zrejme nerobí žiaden problém, keďže aj tak prevody riešia internetbankingom 나혼자산다 다운로드. Problém majú ľudia, ktorí sa spoliehajú na klasické formy platby poplatku. Podľa našich informácií bývajú rady pri pokladni na mestskom úrade značné, keďže peniaze sa prijímajú len pri jednej prepážke Download Android flash player. Ak teda nechcete stráviť zbytočne veľa času čakaním, môžete to vyriešiť v zmysle informácie z radnice tak, že si na pošte vypíšete poštovú poukážku, alebo vo svojej banke prevodný príkaz, či zájdete do Prima banky, kde má účet Mesto Piešťany a peniaze uhradíte priamym vkladom, pri čom však musíte počítať s poplatkami, ktoré si banky môžu účtovať 아파치 index html 다운로드.

-th-

REKLAMA