Úvod Aktuality Piešťany opäť bojujú o detské ihrisko. Momentálne sú na chvoste poradia

Piešťany opäť bojujú o detské ihrisko. Momentálne sú na chvoste poradia

Mestá a miestne časti veľkých miest opäť súťažia o detské ihrisko Žihadielko. Rozdelené sú do kategórií podľa počtu obyvateľov Premiere Pro cs5. Piešťany sa tento raz zapájajú v špeciálnej kategórii, ktorú organizátori vymysleli pre mestá, ktoré už boli v minulosti víťazmi.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Hlasovanie na webovej stránke www.zihadielko.sk bolo spustené dnes Download DeadRising 3. V kategórii víťazi 2016-2018 súťaží devätnásť miest. Piešťany sú po pár hodinách hlasovania tretie od konca, na sedemnástom mieste s 26 hlasmi Korean invoice form. Momentálne vedie Komárno s 351 hlasmi, na druhom mieste je Rimavská Sobota. Prvé dve mestá získajú vybudovanie detského ihriska. Na odovzdanie hlasov však majú obyvatelia ešte dosť času China Clas download. Súťaž trvá do konca februára.

Podľa pravidiel súťaže sa hlasovania môže zúčastniť iba fyzická osoba staršia ako 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu zúčastniť iba so súhlasom svojho zákonného zástupcu), ktorá je držiteľom telefónneho čísla mobilného operátora s pôsobnosťou na území Slovenskej republiky, a ktorá sa platne zaregistruje na webovej stránke súťaže Samurai Showdown 4.

Počas jedného dňa môže jeden hlasujúci odovzdať maximálne dva hlasy. Jeden kliknutím na tlačítko hlasuj, druhý tým, že sa zapojí do hry Bonusový medík 영어 오디오북 다운로드.

-red- Ilustr. foto: -lt-

REKLAMA