Connect with us

Aktuality

Piešťany opäť bojujú o detské ihrisko. Momentálne sú na chvoste poradia

Published

on

Reklama
Reklama

Mestá a miestne časti veľkých miest opäť súťažia o detské ihrisko Žihadielko. Rozdelené sú do kategórií podľa počtu obyvateľov. Piešťany sa tento raz zapájajú v špeciálnej kategórii, ktorú organizátori vymysleli pre mestá, ktoré už boli v minulosti víťazmi.

Hlasovanie na webovej stránke www.zihadielko.sk bolo spustené dnes. V kategórii víťazi 2016-2018 súťaží devätnásť miest. Piešťany sú po pár hodinách hlasovania tretie od konca, na sedemnástom mieste s 26 hlasmi. Momentálne vedie Komárno s 351 hlasmi, na druhom mieste je Rimavská Sobota. Prvé dve mestá získajú vybudovanie detského ihriska. Na odovzdanie hlasov však majú obyvatelia ešte dosť času. Súťaž trvá do konca februára.

Podľa pravidiel súťaže sa hlasovania môže zúčastniť iba fyzická osoba staršia ako 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu zúčastniť iba so súhlasom svojho zákonného zástupcu), ktorá je držiteľom telefónneho čísla mobilného operátora s pôsobnosťou na území Slovenskej republiky, a ktorá sa platne zaregistruje na webovej stránke súťaže.

Reklama

Počas jedného dňa môže jeden hlasujúci odovzdať maximálne dva hlasy. Jeden kliknutím na tlačítko hlasuj, druhý tým, že sa zapojí do hry Bonusový medík.

-red- Ilustr. foto: -lt-

Populárne články