Úvod Aktuality Piešťany dnes navštívi vnuk rabína Salamona Teichtala

Piešťany dnes navštívi vnuk rabína Salamona Teichtala

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Radnica v spolupráci s rabínom židovskej komunity v Piešťanoch a predstaveným „Chabad stredného Slovenska“ Zevom Stiefelom pripravila na piatok 16 Financial Supervisory Service ci. decembra slávnostné privítanie vnuka rabína Salamona Teichtala. Na spomienkovej slávnosti, ktorá začne o 13.00 hodine, sú srdečne vítaní všetci obyvatelia mesta, na programe bude sprievod, príhovory i čítanie listu od prezidenta Andreja Kisku 귀를 기울이면 다운로드.

Picture 5_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Slávnostné privítanie vnuka, ktorý nesie meno rabína Teichtala, sa bude konať na Mestskom úrade a o 13:00 je naplánovaný spomienkový sprievod k pamätníku v parčíku za Gymnáziom Pierra de Coubertina Download Captain Marvel smi. Bývalý vrchný rabín mesta Piešťany Salamon Teichtal, inak známy ako „Av Beise DIN“ teda vedúci židovského súdu, bol nútený počas 2 맥용 프리미어 다운로드. svetovej vojny sledovať odvážanie židovskej komunity do koncentračných táborov i to, ako deti spolu s dospelými pochodovali po hlavnej ulici označení žltými Dávidovými hviezdami 위닝2013 다운로드. Počas udalosti sa bude čítať zvláštne posolstvo od prezidenta Andreja Kisku a na programe sú aj ďalšie príhovory. Pán Teichtal sa vráti spolu so svojimi deťmi a vnúčatami v čase svojich 70 고인체 폰트 다운로드. narodenín do miest, ktorými kráčali Židia na transporty do koncentračných táborov.

Picture 7_resize

Rabín židovskej komunity v Piešťanoch a riaditeľ „Chabad stredného Slovenska“ Zev Stiefel zároveň pozýva všetkých Židov i ostatných obyvateľov mesta na 10 Phonebus movie. ročník osláv Chanuky. Táto udalosť sa bude konať v utorok 27. decembra o 17:30 pred hotelom Thermia Palace. Na oslave, ktorá bude prístupná všetkým sa bude zdarma podávať občerstvenie gta v apk 다운로드.

-lt/Zdroj: Zev Stiefel-

REKLAMA