Úvod Aktuality Piešťany by mali v parlamente zastupovať štyria ľudia

Piešťany by mali v parlamente zastupovať štyria ľudia

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Sobotňajšie parlamentné voľby priniesli pre Piešťany zaujímavé čísla. Kým v končiacom parlamente nemal región žiadneho zástupcu, ktorý by tu mal aktuálne trvalý pobyt, po novom by sme v ňom mali mať štyroch zástupcov League of Legends pbe. Sú zo strán Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO – NOVA) a zo Slovenskej národnej strany Goodnote Gullible Download.
20160305_205113

Pri spočítaní 99,96 percenta hlasov vzbudil najväčší záujem voličov lekár Alan Suchánek na kandidátke OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO – NOVA) WinIng Eleven 2018 Download. Do parlamentu kandidoval ako dvojka strany, ale dostal taktiež 45138 prednostných hlasov, čo je v OĽANO – NOVA štvrté najvyššie číslo json-simple-1.1.jar.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vrámci prednostných hlasov voliči krúžkovali aj Martina Beluského, ktorý bol dvojkou na kandidátke Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko 잠깐만 다운로드. Dvadsaťosemročný blízky spolupracovník Mariána Kotlebu je aktuálne riaditeľom Úradu Banskobystrického samosprávneho kraja. Za ĽSNS sa do parlamentu dostal aj piešťanský mestský policajt Stanislav Drobný (45 rokov), ktorý ako osmička na kandidátke získal 3308 preferenčných hlasov Download the Antagonistic Army.

Región Piešťan bude v parlamente zastupovať aj právnička Magdaléna Kuciaňová z Moravian nad Váhom, kandidujúca za Slovenskú národnú stranu python selenium files. Predsedníčka Krajskej rady SNS Trnava mala ma kandidátke číslo desať a získala 5734 preferenčných hlasov.

Piešťanci, ktorí kandidovali, ale do parlamentu sa nedostali, získali nasledovné počty preferenčných hlasov:

SME RODINA – Boris Kollár – č 불독맨션 다운로드. 12 Michal Hynek 2 658

KDH – č. 44 Andrej Klapica 1 193

SIEŤ – č. 43 Samuel Vavrík 602

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO – NOVA) – č Summer to Kikujiro. 87 Marcel Mihalik 480

SMER-SD – č. 116 Igor Nicák 159

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko – č. 127 Vladimír Šišovský 90

-red-

REKLAMA