Connect with us

Aktuality

Piešťanské podniky sa môžu spolu s mestom prezentovať na Grape

Published

on

Reklama
Reklama

Mesto Piešťany chystá propagačný stánok na multižánrovom festivale Grape, ktorý sa bude konať už tento piatok a sobotu na našom letisku. Podnikatelia, ktorí by sa chceli v mestskom stánku prezentovať, sa môžu prihlásiť do zajtra, utorka 11. augusta do 10-tej hodiny na sekretariáte primátora.

Podľa vedúcej sekretariátu Lenky Slimákovej formou informačného stánku mesto plánuje osloviť návštevníkov tohto podujatia so zážitkovými aktivitami, službami, ktoré majú možnosť v našom meste zažiť, či vyskúšať. „Propagačný stánok mesta bude umiestnený hneď pri vchode a počas príchodu návštevníkov budú naši pracovníci pripravení ich aktívne oslovovať s propagačnými materiálmi,“ uvádza sa v správe na stránke mesta.

Možnosti propagácie sú nasledovné:

– propagácia prevádzky/ služieb vo všeobecnosti- dodanie vlastného propagačného materiálu (môže byť jeden k dispozícii na ukážku alebo väčší počet na rozdávanie návštevníkom festivalu)

Reklama

– vlastná akciová ponuka špeciálne pre hostí z Grape festival

1. printová podoba: propagačný materiál – zľavový kupón, ponuka

2. neprintová podoba: zaradenie ponuky do súhrnného zoznamu všetkých ponúk

Festival Grape na svojom piatom ročníku počíta s účasťou 15-tisíc návštevníkov denne a pre záujemcov bude ponúkať aj požičovňu bicyklov, čo by podľa zástupcov radnice mohlo umožniť jednoduchý a rýchly presun účastníkov podujatia do mesta, a tým aj napríklad návštevu propagovaných prevádzok.

Podnikatelia, ktorí majú záujem sa pridať k tejto aktivite, sa môžu prihlásiť telefonicky na telefónnom čísle: 033/77 65 302/ 0903 712 545 alebo mailom  na adrese: lenka.slimakova@piestany.sk najneskôr do 11.08.2015 ( utorok) do 10.00 hod.

Zdroj: www.piestany.sk, ilustr. foto: archív PNky

 

Populárne články