Úvod Aktuality Korčuliarov a cyklistov neodradila ani horúčava

Korčuliarov a cyklistov neodradila ani horúčava

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Približne dve stovky korčuliarov a bicyklistov sa v sobotu podvečer so zaujatím zúčastnilo už piateho ročníka akcie Piešťany-inline, ktorá nadväzuje na úspešné podujatie Bratislava-inline Silicon Valley Season 4. V hlavnom meste koná každý piatok od konca júna do konca augusta. Kým minulý rok účastníkov pokúšalo chladné, premenlivé počasie, v tomto roku ich potrápila poriadna horúčava keynote version. Stabilných „inlajnistov“ ani nováčikov to však neodradilo.

IMG_6140Dokonca ich oproti minulosti, kedy prevažovali cyklisti, o čosi pribudlo a stavy boli trochu vyrovnanejšie 펀치 드렁크 러브 다운로드. Podujatie si nedáva žiadne súťažné ciele, netreba sa naň registrovať, stačí sa pridať. Jeho zmyslom je pobaviť, stráviť príjemný večer na uliciach mesta pohybom a vychutnať si cesty, po ktorých inak jazdíme do školy či do práce Download Bad Piggies.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Zúčastniť sa ho môžu všetci, bez rozdielu veku, pohlavia a aj tí, ktorí na korčuliach stoja po prvý raz – dostanú trénerov, ktorí im pomôžu a pri jazde ich sprevádzajú Modern Family.

Ešte pred štartom sa Piešťancom predviedla aj šikovná partia korčuliarov vo free style exhibícii a optimizmus návštevníkom, ktorí sa už od šiestej hodiny pomaly zbierali, dodával profesionálny DJ 삼국지 11 무료 다운로드.

 

 

IMG_6188Trasa vedie obvykle po cestách, na ktorých bežne premávajú autá, organizátori ju však dôkladne vyberajú, aby na nej neboli rozkopávky či diery a v oranžových vestách potom riadia dopravu 윈도우 10 서비스 팩 다운로드. Piešťanská odštartovala na Námestí slobody po siedmej hodine večer. Korčuliari a cyklisti, sprevádzaní štábom, mestskou políciou i záchranármi sa vydali okolo Auparku smerom k Sĺňave, cez Ulicu A Ano 1800ed. Dubčeka, pri zátoke na Lodenici sa otočili smerom k Zimnému štadiónu, prešli Dlhou ulicou na Floreáte, Školskou okolo knižnice na Teplickú New West Organic7 7. Potom po Staničnej až na železničnú stanicu, kde sa otočili a zamierili po Ulici Andrea Hlinku okolo Prioru, Detského domova na Sasinkovej až do mestského parku k Domu umenia, odkiaľ sa vrátili cez pešiu zónu späť na námestie gta5 컴퓨터 다운로드.

Vychutnajte si atmosféru podujatie aj v našom fotoreporte:

-ad-

REKLAMA