Úvod Aktuality Piešťanské letisko sa dohodlo na spolupráci s novou leteckou spoločnosťou Sky One

Piešťanské letisko sa dohodlo na spolupráci s novou leteckou spoločnosťou Sky One

REKLAMA
Skola Rakovice

Zástupcovia Trnavského samosprávneho kraja a spoločnosti Letisko Piešťany sa stretli s predstaviteľmi novej leteckej spoločnosti Sky One, ktorá má záujem vybudovať na letisku svoju základňu, ako aj rozvíjať incomingový turizmus Guardians of the Galaxy. S letiskom má od decembra minulého roka podpísané zmluvy na parkovanie lietadiel a využívanie letiskových služieb.

„Napriek tomu, že pandémia ochorenia Covid-19 ochromila leteckú dopravu, pracujeme na rozvoji Letiska Piešťany Download the Conan Theatre Edition. Na základe doterajších dobrých skúseností sme sa so zástupcami spoločnosti Sky One dohodli na zintenzívnení spolupráce. Diskutovali sme o podpore cestovného ruchu a privážaní zahraničných kúpeľných turistov Internet Explorer 8 Hangul. Podporujeme aj zámer spoločnosti mať svoju základňu práve na piešťanskom letisku. To je výbornou správou aj v čase, keď sa nelieta, pretože budeme profitovať napríklad z parkovania lietadiel,“ povedal po rokovaní trnavský župan Jozef Viskupič 시카리오 솔다도 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Letisko Piešťany dlhodobo spolupracuje s tamojšími kúpeľmi na strategickej úrovni. V júni minulého roka vstúpilo do oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany s cieľom podieľať sa na systémovom rozvoji cestovného ruchu v regióne 김완선 다운로드. V tejto súvislosti je župa aj letisková spoločnosť v čulom kontakte so Slovenskou leteckou agentúrou, ktorá pripravuje ďalší ročník Festivalu letectva Piešťany v pôvodnom májovom i alternatívnych termínoch music book.

Ako doplnil výkonný riaditeľ letiska Bohumil Klečák, „letisko poskytuje svoje služby aj počas pretrvávajúcej pandémie. Odbavujeme súkromné aj cargo lety a poskytujeme služby nájomcom Samsung Restore Solution 8 download. Svoj prvý testovací let u nás úspešne absolvovalo lietajúce auto AirCar z dielne Klein Vision. Privítali sme tiež posádky leteckého útvaru ministerstva vnútra, ktoré mali výcvik na vládnom špeciáli 내사랑내곁에 다운로드. Z príspevku od ministerstva dopravy na letisku čoskoro pribudnú nové bezpečnostné zariadenia ako scanner batožiny a hasičské vozidlo.“

Akcionármi Letiska Piešťany, a Production 101 Season 2 Episode 1. s., sú Trnavský samosprávny kraj, mesto Piešťany a Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Zdroj: Tlačová správa – Trnavský samosprávny kraj

REKLAMA