Úvod Aktuality Piešťanské cintoríny sú na Dušičky otvorené

Piešťanské cintoríny sú na Dušičky otvorené

REKLAMA
고인체 폰트 다운로드

Kvôli zákazu vychádzania boli aj piešťanské cintoríny na Sviatok všetkých svätých bez ľudí. Od pondelka 2. novembra majú výnimku zo zákazu vychádzania všetci, ktorí cez víkend absolvovali test na ochorenie covid-19 s negatívnym výsledkom 귀를 기울이면 다운로드.

Zapáliť sviečky na hroboch svojich blízkych môže väčšina obyvateľov Slovenska o niečo neskôr ako to je zvykom. Piešťanské cintoríny boli otvorené už aj cez víkend, ľudia tam však vo veľkom neprichádzali – rešpektovali zákaz vychádzania Download Captain Marvel smi. Počas pracovných dní uplynulého týždňa boli piešťanské cintoríny dokonca zatvorené.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Situácia sa zmenila v pondelok 2. novembra, ktorý je Dňom spomienky na všetkých verných zosnulých, ľudovo sa tento sviatok nazýva Dušičky 맥용 프리미어 다운로드. Aj v tento deň si na Slovensku pripomíname ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.

Podľa aktuálne platných opatrení má od pondelka voľný pohyb každý, kto sa preukáže potvrdením o negatívnom výsledku PCR testu alebo certifikátom vydaným Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu 위닝2013 다운로드.

Aj naďalej treba mať pri vstupe na cintoríny prekryté horné dýchacie cesty a dodržiavať dvojmetrové odstupy.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA