Úvod Aktuality Piešťanka môže vyhrať poklad – pomôžme jej

Piešťanka môže vyhrať poklad – pomôžme jej

REKLAMA

Pieseň Láska je spam piešťanskej speváčky Lucie Beňačkovej, ktorú otextoval Rasťo Piovarči a produkoval Marek Mečiar, sa dostala do semifinále pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad 2015 War frame download. Už dnes večer zaznie na Rádiu Slovensko a ak dostane dostatok SMS hlasov, postúpi do finále.

IMG_5301_resize[1]V dvoch semifinálových kolách na Rádiu Slovensko bude 12.9 Encloud. a 19.9. v čase od 19:05 do 20:00 súťažiť 16 semifinálových piesní. Každý deň zaznie osem piesní, tri z nich s najvyšším počtom sms hlasov postúpia do finále image url. Okrem týchto piesní odznie aj 6 priamo do finále postupujúcich súťažných piesní.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Finálový koncert z košického Kulturparku dňa 17.10.2015 v priamom prenose odvysielala Rádio Slovensko a Rádio Regina 고전게임 슬램덩크 다운로드. Televízny dokument z podujatia odvysiela Dvojke.

Viac o vzniku sklady a nakrúcaní videoklipu nájdete tu 마왕의 사역마 다운로드.

SMS hlasovanie sa začína od 12 47m 2 다운로드. a potrvá do 18. septembra. Hlasy vo forme sms správ je možné posielať na číslo 7773 v tvare: KZP, medzera, poradové číslo skladby.

Cena spätnej sms správy je 20 centov tif viewer. Ak chcete podporiť Luciu Beňačkovú a jej skladbu Láska je spam, treba poslať SMS v tvare: KZP 2.

-red- Foto: -lt-

REKLAMA