Connect with us

Aktuality

Piešťanci sa už môžu opäť kúpať aj v Linei

Published

on

Reklama
Reklama

Zrekonštruovaný, 22 –metrový vonkajší bazén, spolu s malým detským bazénikom, otvorili v týchto dňoch v priestoroch bývalého rekreačného zariadenia Linea jeho súčasní majitelia. Bazén a okolie pre otvorením kompletne vynovili, voda v ňom je filtrovaná, ak treba i ohrievaná a okúpať sa tu dá každý deň od 10,00 h cez víkend od deviatej až do 19-tej.

IMG_2804Celodenné vstupné pre dospelých stojí 4,90 €, deti do 12 rokov  a dôchodcovia zaplatia 2,90 €, malé deti do 110 centimetrov, v sprievode dospelého, majú vstup zdarma. Podvečerné plávanie (od 16.30 hod) bude stáť 2,90 €.

 

Pri bazéne sa nachádzajú plážové ležadlá, sprchy a okolie poskytuje dostatok priestoru i na ležanie v tieni. Pre deti slúži okrem malého bazénika s ohrievanou vodou aj detské ihrisko a pieskovisko. Súčasťou areálu sú vonkajšie prezliekárne a bufet.

Reklama

IMG_2814Kúpalisko v Linei bolo v prevádzke pre verejnosť niekoľko rokov, ešte počas fungovania hotela. V roku 2012 penzión nečakane zatvorili, keď ho od prevádzkovateľa, firmy Chelos, prevzalo  investičné družstvo Linea s tým, že ho chcú rekonštruovať. Budova pred časom zmenila majiteľa a v súčasnosti je ním stavebno-investičná firma z piešťanského prostredia.

IMG_2811IMG_2808

IMG_2813
-inf-, článok obsahuje reklamné informácie, foto: A. Drahovská

Populárne články