Connect with us

Aktuality

Pieščanský rýnek na vianočných trhoch ponúkne najmä domáce výrobky

Published

on

Reklama
Reklama

Farmársko-remeselnícke trhy Pieščanský rýnek prídu tentoraz v predsviatočnom zimnom duchu na pešiu zónu ako súčasť vianočných trhov v meste.

Návštevníkom počas nadchádzajúceho víkendu sobotu 13. a nedeľu 14. decembra opäť ponúknu domáce výrobky, ručné práce a prírodné materiály. 

10700587_675083265939916_3500891719341613243_o[1]

Pieščanský rýnek zároveň oslávi v decembri svoje prvé narodeniny a návštevníkom ponúkne naozaj široký výber výrobkov: sklo, keramika, drevorezba, píšťaly, fujary, klobúky, minibaretky, háčkované čiapočky, vianočné bytové doplnky, úžitkové predmety, háčkované a šité výrobky, brošne, pletené náramky, ručne vyrobené živicové šperky, bižutéria z korálok, polyméru, ľanové bejbyšatky, prestieradlá, bábiky, prírodné šaty, tašky, kabelky a výrobky z textilu, vankúše, obaly na mobil/tablet/diár, fotografie, pohľadnice, mandaly, obrazy, textilné dekorácie, ikebany a flísové hračky, bylinky, vykurovadlá, prírodná kozmetika, sviečky, ručne vyrábané vianočné ozdoby z dreva a drôtu, vianočné svietniky, sklené poháre, gravírovanie, džemy, koreniny, med, sirupy, medovníčky, RAW pochutinky…

Reklama

Všetky aktuálne informácie o tomto zaujímavom podujatí a jeho účastníkoch nájdete tu.
(inf)

 

Populárne články