Úvod Aktuality Petícia za záchranu Letiska Piešťany sa už rozbehla, podpisy začínajú pribúdať

Petícia za záchranu Letiska Piešťany sa už rozbehla, podpisy začínajú pribúdať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Petícia za záchranu spoločnosti Letisko Piešťany sa rozbehla včera v pondelok 14. novembra vo večerných hodinách a podpisy začínajú pomaly pribúdať 아이클라우드 사진 다운로드. Distribuovať na viaceré miesta v Piešťanoch i okolitých obciach ju budú členovia Seniorského parlamentu, petičného výboru, ale aj niektorí z poslancov Mestského zastupiteľstva 환경 스페셜 다운로드. V prípade, že sa rozhodnete prispieť svojim podpisom určite sa zapojte na niektorom z miest, kde by sa mala nachádzať, teda napríklad v čakárňach pred ambulanciami lekárov, na verejných priestranstvách pešej zóny, pred obchodnými a nákupnými strediskami, ale aj ďalších miestach Download aix 7.1. V prípade záujmu si môžete vytlačiť petičný hárok a nechať ho podpísať svojimi známymi 셜록 시즌4 3화 다운로드.

petícia

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Reakcie, ktoré sme doteraz zaznamenali, boli všetky pozitívne, negatívne sa nám k petícii zatiaľ nikto nevyjadril 아름다운강산 다운로드. Dá sa povedať, že verejnosť ju podporuje, zapája sa do organizácie a podpisy pomaly pribúdajú. Príprava bola pre nás veľmi zložitou záležitosťou pod časovým tlakom, ale museli sme reagovať na aktuálne dianie v spoločnosti Letisko Piešťany, ktoré smeruje k jej likvidácii finale 2009. Už samotný fakt, že sme niečo podobné rozbehli považujem za veľmi významný. Petícia určite nie je mienená ako nejaký agresívny akt, ale jej hlavným zámerom je snaha vyvolať verejnú diskusiu, pokúsiť sa zahájiť nápravu pomerov na letisku a hlavne zabrániť likvidácii spoločnosti,“ povedal predseda petičného výboru Štefan Škulec aio.

-lt/Zdroj: Petičný výbor, PETÍCIA za zachovanie fungovania spoločnosti „Letisko Piešťany, a. s.“ a činností, spojených s prevádzkou tejto spoločnosti/Foto: archív-

REKLAMA