Connect with us

Aktuality

Petícia za záchranu Letiska Piešťany sa už rozbehla, podpisy začínajú pribúdať

Published

on

Reklama

Petícia za záchranu spoločnosti Letisko Piešťany sa rozbehla včera v pondelok 14. novembra vo večerných hodinách a podpisy začínajú pomaly pribúdať. Distribuovať na viaceré miesta v Piešťanoch i okolitých obciach ju budú členovia Seniorského parlamentu, petičného výboru, ale aj niektorí z poslancov Mestského zastupiteľstva. V prípade, že sa rozhodnete prispieť svojim podpisom určite sa zapojte na niektorom z miest, kde by sa mala nachádzať, teda napríklad v čakárňach pred ambulanciami lekárov, na verejných priestranstvách pešej zóny, pred obchodnými a nákupnými strediskami, ale aj ďalších miestach. V prípade záujmu si môžete vytlačiť petičný hárok a nechať ho podpísať svojimi známymi.

petícia

Reklama

„Reakcie, ktoré sme doteraz zaznamenali, boli všetky pozitívne, negatívne sa nám k petícii zatiaľ nikto nevyjadril. Dá sa povedať, že verejnosť ju podporuje, zapája sa do organizácie a podpisy pomaly pribúdajú. Príprava bola pre nás veľmi zložitou záležitosťou pod časovým tlakom, ale museli sme reagovať na aktuálne dianie v spoločnosti Letisko Piešťany, ktoré smeruje k jej likvidácii. Už samotný fakt, že sme niečo podobné rozbehli považujem za veľmi významný. Petícia určite nie je mienená ako nejaký agresívny akt, ale jej hlavným zámerom je snaha vyvolať verejnú diskusiu, pokúsiť sa zahájiť nápravu pomerov na letisku a hlavne zabrániť likvidácii spoločnosti,“ povedal predseda petičného výboru Štefan Škulec.

-lt/Zdroj: Petičný výbor, PETÍCIA za zachovanie fungovania spoločnosti „Letisko Piešťany, a. s.“ a činností, spojených s prevádzkou tejto spoločnosti/Foto: archív-

Reklama

Populárne články