Connect with us

Aktuality

Peter Hlbocký titul Otec roka nezískal

Published

on

Reklama

Z piatich kandidátov vybrali hlasujúci v ankete Rastislava Vitéza, ktorý sa sám stará o desaťmesačnú dcérku. Napriek tomu, že Peter  Hlbocký z Piešťan titul Otec roka 2011 nezískal, ďakuje všetkým, ktorí mu poslali hlasy.

[singlepic id=14165 w=320 h=240 float=left]Titul Otec roka udeľujú čitatelia časopisu Slovenska. Výsledky ankety vyhlásili v piatok 17. júna. Deň otcov sme oslávili o dva dni neskôr.

Reklama

Podľa Petra Hlbockého si titul zaslúžili všetci nominovaní. On a členovia jeho rodiny na odovzdávaní spoznali veľa vzácnych ľudí. „To je to, čo nás spája, pekné vzťahy a láska. Bola to veľmi pekná a milá akcia,“ povedal Peter Hlbocký.

Bývalý dlhoročný člen SĽUKu je otcom siedmich detí a zakladateľom rodinného folklórnemu súboru. Hrá na rôzne tradičné hudobné nástroje a niektoré z nich sám vyrába.

Reklama

Medzi jeho najstarším a najmladším synom je 18 ročný rozdiel. Podľa vlastných slov je dnes už úplne iným otcom, ako kedysi. Oveľa viac času trávi doma s deťmi a otcovstvo si užíva. Jeho deti Jožko (22), Mária (19), Anička (16), Peťka (14), Miško (12), Jurko (9) a Martinko (4) o ňom hovoria, ako o obetavom a dobrosrdečnom človeku, ktorý myslí predovšetkým na svoju rodinu.

Text: M. Palkovič Foto: T. Hudcovič

Populárne články