Úvod Aktuality Pešia zóna má patriť chodcom, nie je to parkovisko…

Pešia zóna má patriť chodcom, nie je to parkovisko…

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pešia zóna v Piešťanoch by mala byť ideálnym miestom pre rodinné prechádzky a pokojné posedenie na terase. Realita je však taká, že okrem chodcov je vo veľkej miere využívaná aj cyklistami, ktorí si cez ňu skracujú cestu a dokonca aj niektorými motoristami 두둥실 내 새끼 다운로드. Parkovanie tesne za tabuľami označujúcimi vstup na pešiu zónu býva pomerne časté, ale autá občas vidíme odstavené aj priamo na Winterovej ulici, či Námestí slobody 미니언 즈 파라다이스 다운로드. Včera nás kontaktoval čitateľ a jeho podnet sa týkal nielen odstavených vozidiel či prejazdov áut cez park za bývalou detskou nemocnicou, ale aj sťažnosti na nečinnosť polície 히오스 백그라운드 다운로드. U náčelníka Mestskej polície Piešťany sme zisťovali, ako sa veci majú a či strážcovia poriadku majú časté problémy s vodičmi nerešpektujúcimi územie pešej zóny. 

13582231_10209442761967560_1958433434_o

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Do 10:00 hod 넥서스5x 유심 다운로드. je možné motorovým vozidlom vojsť na pešiu zónu za účelom zásobovania. Majitelia prevádzok môžu zásobovať aj osobným vozidlom. Z fotografie neviem vyčítať, o ktorej hodine bola fotografia vyhotovená, ale môžem vás ubezpečiť, že o 10:00 hod 다음 동영상 다운로드. tam vždy príde hliadka a rieši prípadné porušenie zákona. Ak ste sa pýtali, či máme problém s nedisciplinovanými vodičmi, tak môžem uviesť, že hliadky občas nájdu vodičov, ktorí nerešpektujú dopravné značenie na pešej zóne,“ informoval náčelník Mestskej polície Piešťany Marcel Mihalik, ktorý ubezpečil, že hliadky pôsobiace v centre mesta sa budú nedodržiavaním zákona na pešej zóne ďalej zaoberať 범죄 도시 다운로드.

Zvýšený pohyb chodcov na pešej zóne býva najmä v lete, takže do desiatej by si určite mali dávať väčší pozor. Podľa čitateľa však vozidlo na Winterovej stálo viac ako dve hodiny 요리인류 키친 다운로드. Ak sa s podobným správaním stretnete, volajte radšej rovno číslo 159.

-lt/Foto: čitateľ-

REKLAMA