Úvod Aktuality Participatívny rozpočet – v hlasovaní uspeli projekty materskej školy i materského centra

Participatívny rozpočet – v hlasovaní uspeli projekty materskej školy i materského centra

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Do nedele 21. mája bolo možné hlasovať za projekty Participatívneho rozpočtu mesta Piešťany v roku 2017. Obyvatelia vyberali dva spomedzi štyroch projektov do 5000 eur, ktoré splnili podmienky postupu do hlasovania 유튜브 프리 다운로드. Dvojtisícové projekty boli iba tri, pričom boli nachystané prostriedky na realizáciu piatich projektov. Bez ohľadu na výsledok hlasovania budú teda v tejto kategórii zrealizované všetky. Situácia v počte projektov sa prejavila aj v hlasovaní 제이 쿼리 다운로드. Kým projektom do 2000 eur bolo odovzdaných iba 215 hlasov, keďže rozhodnuté bolo v podstate vopred, projektom do 5000 eur dali hlasujúci spolu 3710 hlasov Peview.

V rámci malých projektov do 2000 eur, získal projekt Doriešenie parkovania pred obytným domom 2873 na Brezovej ulici 55 percent odovzdaných hlasov 트리오브세이비어 그리드 다운로드.  Tridsaťsedem percent hlasov získal projekt osadenia dopravných zrkadiel na križovatky Vrbovská – Mliekarenská, Staničná – Javorinská, Staničná – Partizánska a výmenu nevyhovujúceho(príliš malého) dopravného zrkadla na križovatke Mudroňova – Vrbovská modern talking. Tretím projektom, ktorý Mesto Piešťany zrealizuje je osadenie stolnotenisového stola na sídlisku Bodona.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hlasovanie medzi projektami do 5000 eur bolo veľmi tesné Sony Vegas 14. Napokon najviac, 35 percent hlasov získal projekt MŠ Valová Športujem rád, pohyb je môj kamarát. Vďaka nemu bude v areáli materskej školy umiestnená zostava Chodník zručnosti Rayman Forever. Na druhom mieste skončil projekt výmeny okien v Materskom centre Úsmev, za ktorý hlasovalo 34 percent zúčastnených. 

Na treťom „nepostupovom“ mieste skončil projekt Certifikovaný exteriérový fitpark na ZŠ F 킬러 분식 다운로드. E. Scherera s 28 percentami hlasov. Projekt viacgeneračnej oddychovej zóny Lipová podporili 3 percentá hlasujúcich.

V zmysle štatútu participatívneho rozpočtu by mali byť vybrané projekty zrealizované Mestom Piešťany do konca kalendárneho roka 2017 도장 폰트 다운로드.

-th-

REKLAMA