Úvod Aktuality Na Participatívny rozpočet opäť poputuje 20 000 eur, autori projektov sa stretnú...

Na Participatívny rozpočet opäť poputuje 20 000 eur, autori projektov sa stretnú na úrade

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany rozbehlo aj v tomto roku participatívny rozpočet, vďaka ktorému sa môžu obyvatelia podieľať na rozhodnutí o použití 20 000 eur z mestskej kasy. Termín na predkladanie projektov v elektronickej forme na webovú stránku mesta je od 10 루시퍼 시즌3 다운로드. marca do 17. apríla 2017, pričom zapojiť sa môžu obyvatelia Piešťan a mestskej časti Kocurice. Následne bude na Mestskom úrade prebiehať po prvýkrát verejné stretnutie predkladateľov projektov schválených pracovnou skupinou, za účelom osobnej prezentácie verejnosti Yoon Jong-shin's Age. Novinku inicioval poslanec mestského zastupiteľstva Tomáš Hudcovič. 

Obyvatelia mesta v minulom roku iniciovali naozaj zaujímavé nápady, vďaka ktorým bola realizovaná verejná cyklopumpa, pinpongové stoly v Mestskom parku, prebehla výstavba vonkajšieho detského ihriska v areáli Materskej školy na Považskej ulici 인벤터 학생용 다운로드. Začala sa realizácia Viacgeneračnej oddychovej zóny Lipová a priestory v MC Úsmev sa dočkali bezbariérového prístupu, prostriedky putovali aj na projektovú dokumentáciu cyklochodníkov v centre mesta a záchranu malého futbalového ihriska na Trajane gdfr.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Obyvatelia mesta Piešťany, starší ako 16 rokov, sa môžu dobrovoľne zaregistrovať na webovej stránke mesta, „Úľ projektov“, za účelom účasti, možnosti diskutovať a hlasovať o predkladanom projekte v termíne od 1 mac YouTube videos. mája 2017 do 21. mája 2017. Všetky potrebné informácie sú uvedené na webových stránkach Mesta Piešťany 검은사막 커마 다운로드.

Participatívny rozpočet ponúkne obyvateľom Piešťan a mestskej časti Kocurice možnosť rozhodnúť o využití celkovej sumy 20 000 eur, rozdelených medzi najmenej päť „malých“ projektov do 2000 eur a najmenej dva „veľké“ projekty do 5000 eur 웹페이지 다운로드. Jeho hlavným cieľom je umožniť obyvateľom a skupinám obyvateľov mesta, navrhovať projekty, ktoré zodpovedajú ich potrebám s verejnoprospešným účelom. Hlasovanie za to, ktoré projekty budú realizované, by malo prebiehať v termíne od 1 한컴오피스 체험판 다운로드. mája do 21. mája 2017.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA