Úvod Aktuality Parkovisko Prioru „odstrihli“ od svetiel stavbári

Parkovisko Prioru „odstrihli“ od svetiel stavbári

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Koncom minulého týždňa sme dostali do redakcie upozornenie, že parkovisko pri OD Prior je večer úplne tmavé a nesvieti na ňom ani jedna lampa 트윈폴리오 다운로드. Situáciu preveroval dnes riaditeľ obchodného domu Marián Šimka. Zistil, že za tmu môžu „odstrihnuté“ káble, ktoré majú na svedomí stavbári, budujúci cyklotrasu 슈퍼버니맨 pc 무료 다운로드.

IMG_20151221_110623Po našom oslovení začal Marián Šimka preverovať situáciu s osvetlením 카티아 도면 다운로드. Pri kontrole sa zdalo, že je všetko v poriadku a okrem pár vypálených žiaroviek ostatné lampy fungovali. Osvetlenie parkoviska sa však zapína automaticky, súčasne s verejným osvetlením mesta, s ktorým je prepojené 가디언즈 오브 갤럭시 2 자막 다운로드. Ako riaditeľ Prioru informoval, oslovil preto Služby mesta, či v oblasti evidujú nejaké poruchy. Podľa kompetentných pracovníkov zo služieb problém nastal kvôli poškodeniu kábla, ktorým je svetlo na parkovisku prepojené s automatickým spínačom 차세대 전자바우처 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger


„Pracovníci firmy, ktorá realizuje práce na cyklotrase v blízkosti obchodného domu, poškodili predmetný elektrický kábel, preto bolo parkovisko neosvetlené iphone sdk. Vzniknutá situácia nebola teda spôsobená pracovníkmi nášho OD,“ uviedol riaditeľ Prioru. Na odstránení poruchy dnes pracovali technici a večer už lampy na parkovisku opäť svietili 멘탈리스트 시즌 1 다운로드.

IMG_20151221_111919_1-ad-, foto: M.Šimka, A Princess Maker 2 Ripin download. Drahovská

 

REKLAMA