Úvod Aktuality Parkovanie v Auparku zdražie, obchodný dom rozbehol jeho modernizáciu

Parkovanie v Auparku zdražie, obchodný dom rozbehol jeho modernizáciu

REKLAMA

Piešťanský Aupark bol postavený v rokoch 2008 až 2010 a náklady na jeho výstavbu dosiahli až 25 miliónov eur. Najmenší obchodný dom tejto siete na Slovensku ponúka tristo deväťdesiat parkovacích miest, pričom k 1 Eureka download. novembru chystá zmeny v systéme parkovania. Po ich zavedení by mal byť pohyb v parkovacom dome komfortnejší, pribudnú nové pomocné prvky a zmení sa aj výška parkovného 삼성 올 쉐어 pc 다운로드. Kým doteraz platilo, že vstup na parkovisko stál 50 centov, pričom prvých 10 minút bolo zdarma, po novom budú stáť prvé tri hodiny parkovania 50 centov a za každú ďalšiu začatú hodinu sa bude platiť 1 euro 윈도우10 엣지 다운로드. Majitelia zvýhodnených parkovacích kariet budú mať zľavu pri parkovaní nad 3 hodiny, za každú začatú hodinu zaplatia 80 centov.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

„Nové zmeny prispejú k jednoduchosti a prehľadnosti systému, pre vodiča bude nájdenie voľného parkovacieho miesta opäť jednoduchšie Hackers Shintoik mp3. Aupark sa novinkami snaží o to, aby parkovacie miesta slúžili primárne najmä nakupujúcim zákazníkom, pretože tak ako aj v iných mestách s nedostatkom parkovacích miest, aj v Piešťanoch niektorí návštevníci centra využívajú náš shopping na dlhodobé parkovanie“ vysvetľuje zmenu parkovacie systému riaditeľ centra Zoran Macháček old version of Manicam.

Parkovisko patriace Auparku v Piešťanoch patrí k najmodernejším svojho druhu, poskytuje napríklad nabíjanie pre elektromobily, či 24 hodinový dohľad html5 player 다운로드. Zákazníci dostanú po novom v priestoroch parkoviska k dispozícii vyšší štandard a lepšiu vybavenosť. Vodičom bude k dispozícii nová informačná LED signalizácia voľných parkovacích miest, komfort by mala priniesť lepšia celková navigácia, ku ktorej prispeje nové vodorovné značenie, či nové osvetlenie 자꾸 생각나 다운로드. Jednoduchšie by malo byť načítanie lístkov a pomôcť  má aj viditeľnejšie označenie parkovacích platobných staníc. Majiteľov motoriek by malo potešiť to, že pribudne nové státie pre motocykle SpongeBob Download.

-red/Zdroj a grafika: Tlačová správa Aupark/Foto: archív-

REKLAMA