Connect with us

Aktuality

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny v meste bude mať konkurenciu v kempe! Alebo doplnok?

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny sa tento rok opäť uskutoční po dvojročnej pandemickej prestávke. Jedno z najnavštevovanejších podujatí v Piešťanoch bude mať aktuálne ďalšie rozšírenie. Niekto ho môže považovať za konkurenciu, ale skôr ide o vítaný doplnok a rozšírenie programu.

Published

on

Reklama

 

V Campingu Pullmann na brehu Váhu pri príležitosti OLKS usporadúvajú zraz karavanistov, pričom sa rozhodli pre nich pripraviť zaujímavý program otvorený aj pre širokú verejnosť.

Reklama

Vo štvrtok 2. júna sa uskutoční v kempe zaujímavý koncert známeho džezového hudobníka Laca Décziho aj jeho Cellula New York.

Reklama

V sobotu si môžete vychutnať koncert Funky Emotions. Obľúbená sedemčlenná kapela vám zahrá známe svetové hity v štýle funky, disco a soul. Zaskákať a zatancovať si môžete na tanečné párty hity od kapiel ako Kool & The Gang, Earth, Wind & Fire, James Brown, Jamiroquai, Simply Red, Sister Sledge, Donna Summer, Daft Punk, či Bruno Mars…

Tento rok budú súčasťou Otvorenia Letnej kúpeľnej sezóny aj Zlaté stuhy, ktoré oslavujú 90 výročie. Návštevníci Piešťan i domáci sa tak môžu tešiť na nádhernú prezentáciu historických automobilov.

 

-red-

Populárne články