Úvod Aktuality Otvorenie Kúpaliska Eva sa posúva, bazén musia opraviť

Otvorenie Kúpaliska Eva sa posúva, bazén musia opraviť

REKLAMA

Klub vodného póla Kúpele Piešťany, ktorý Kúpalisko Eva prevádzkuje, plánoval zahájenie 87. sezóny na budúci týždeň. Kvôli poškodeniu bazéna to bude približne o 14 dní neskôr 원서 pdf 다운로드.

„Momentálne odstraňuje poškodenie v samotnom telese bazéna. Poškodené je dno bazéna. Rozsah opravy je pomerne značný. Zahŕňa stavebné páce, demontáž a montáž technológie v bazéne, laminovanie povrchov,“ informoval Ján Adamkovič z Klubu vodného póla Kúpele Piešťany Hancom trial.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Na odstránení poškodenia podľa jeho slov pracujú v plnom nasadení: „Oprava potrvá 10 až 14 dní aj v závislosti na počasí a dodávke náhradných dielov na opravu.“

Evu v predchádzajúcich rokoch otvárali väčšinou na prelome mája a júna 영화 해로 다운로드. Vlani to bolo kvôli pandémii až 20. júna. Vďaka termálnej vode trvá letná sezóna vždy až do konca septembra. Kúpalisko je majetkom Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany tutu. Vodnopólisti ho prevádzkujú aj vďaka dotácií do samosprávy. V posledných rokoch je im poskytovaná prostredníctvom oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany Korean Typeface.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA