Úvod Aktuality Otvorenia letnej sezóny budú „dve“

Otvorenia letnej sezóny budú „dve“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 1. júna sa v Piešťanoch uskutočnia dve otvorenia letnej sezóny. Letná kúpeľná sezóna sa bude otvárať tradične požehnaním prameňov, sprievodom a následne popoludňajším kultúrnym programom v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Súbežne s ním sa bude konať Otvorenie letnej sezóny na námestí. Od spôsobu propagácie tohto podujatia sa Mesto Piešťany dištancovalo.

V rámci programu v Hudobnom pavilóne vystúpia od tretej popoludní skupina historického šermu Bojník, Cimbal Brothers so Svetlanou Rymarenko, tanečníci zo Základnej umeleckej školy Piešťany html Automatic download. Nasledovať bude Veronika Rabada s kapelou a kubánsky spevák Eusebio s tanečnicami. Vrcholom programu majú byť vystúpenia Petra Bažíka a Natálie Htalovej s PB Evant Band, kde ako hosť zahrá Nikoleta Drummer a úplne na záver Dalibora Jandu s kapelou Prototyp a hosťom Jiřinou Annou Jandovou 음식이미지 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Agentúra Crea chystá na Námestí slobody podujatie s názvom Otvorenie letnej sezóny na námestí. Program začína popoludní od keď bude hrať skupina Coverage a predstavia sa tiež tanečníci zo Súkromnej základnej umeleckej školy 헬로카봇 노래 mp3 다운로드. Večerný program obstarajú Gypsy Čávé, Smola a hrušky, Majself, King Shaolin a od polnoci má hrať DJ Dalton Mayer.

Mesto Piešťany je uvedené na plagáte tohto podujatia spolu s Agentúrou Crea, ktorá ho organizuje 박스헤드 다운로드. Na facebookovej stránke samosprávy však sa pred pár dňami objavilo vyjadrenie, ktorým sa dištancuje od formy propagácie tejto akcie.

 

Program v Mestskom parku a na Námestí slobody


 

-red-

REKLAMA