Connect with us

Aktuality

Originálne piešťanské suveníry prináša projekt mestosnov

Published

on

Reklama
Reklama

Piešťany majú nové a originálne suveníry s motívmi mesta a kúpeľov, spája ich značka „mestosnov“. Majú doplniť už existujúci sortiment propagačných materiálov o alternatívne a dizajnové výrobky, ktoré sú nielen estetické, ale aj funkčné. Plátenné tašky, hrnčeky, pohľadnice, či odznaky ste si možno všimli v stánku počas Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny. Všetky veci sa dajú objednať na mestosnov.sk a neskôr sa budú dať kúpiť aj v kamenných predajniach v meste, či na rôznych podujatiach. 

IMG_6251_resize

„Ja osobne už dlho vravím, že najväčšia kvalita nášho mesta je mesto samé, jeho architektonická a urbanistická hodnota, jeho atmosféra. Preto sme sa rozhodli použiť nádych „mesta snov“ na kolekciu predmetov pre, ako ich voláme, piešťanských fetišistov. Zatiaľ sme vytvorili jednoduché grafické návrhy tašiek s motívom kúpaliska Eva, Kolonádového mosta, Domu umenia a nápisu Surge et Ambula na Sklenom moste. Architektúra sa objavuje aj na pohľadniciach – spojovačkách, ktoré si môže každý odosielateľ pred poslaním dotvoriť. Do kolekcie patria aj hrnčeky a odznaky a chystáme aj ďalšie veci. Chceli sme tiež upozorniť na to, že Piešťany nie sú len pávy a Barlolamač, ale aj viaceré stavby svetovej úrovne,“ priblížila projekt mestosnov Lívia Gažová.

13327433_621649991334053_2163553351689782758_n

Reklama

Mestosnov vzniklo v podstate kvôli potrebe rozšírenia sortimentu suvenírov s motívom mesta. Zakladateľom projektu sa totiž zdalo, že na trhu tieto veci chýbajú a návštevníci mesta by si chceli odniesť domov namiesto gýčovej magnetky peknú plátenú tašku s piešťanským motívom. Predmety sú okrem turistov samozrejme určené aj domácim, hrdým na svoje mesto. Základným motívom je výnimočná piešťanská architektúra, teda artikel, ktorý je určite hodný propagácie.

-lt/Zdroj: Lívia Gažová, mestosnov.sk/Foto: lt, mestosnov.sk- Pozn. V článku sú uvedené reklamné údaje.

Populárne články