Úvod Aktuality Originálne piešťanské suveníry prináša projekt mestosnov

Originálne piešťanské suveníry prináša projekt mestosnov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťany majú nové a originálne suveníry s motívmi mesta a kúpeľov, spája ich značka „mestosnov“. Majú doplniť už existujúci sortiment propagačných materiálov o alternatívne a dizajnové výrobky, ktoré sú nielen estetické, ale aj funkčné Windows 10 Minesweeper. Plátenné tašky, hrnčeky, pohľadnice, či odznaky ste si možno všimli v stánku počas Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny. Všetky veci sa dajú objednať na mestosnov.sk a neskôr sa budú dať kúpiť aj v kamenných predajniach v meste, či na rôznych podujatiach. 

IMG_6251_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Ja osobne už dlho vravím, že najväčšia kvalita nášho mesta je mesto samé, jeho architektonická a urbanistická hodnota, jeho atmosféra bts Idol download. Preto sme sa rozhodli použiť nádych „mesta snov“ na kolekciu predmetov pre, ako ich voláme, piešťanských fetišistov. Zatiaľ sme vytvorili jednoduché grafické návrhy tašiek s motívom kúpaliska Eva, Kolonádového mosta, Domu umenia a nápisu Surge et Ambula na Sklenom moste 시저3 다운로드. Architektúra sa objavuje aj na pohľadniciach – spojovačkách, ktoré si môže každý odosielateľ pred poslaním dotvoriť. Do kolekcie patria aj hrnčeky a odznaky a chystáme aj ďalšie veci. Chceli sme tiež upozorniť na to, že Piešťany nie sú len pávy a Barlolamač, ale aj viaceré stavby svetovej úrovne,“ priblížila projekt mestosnov Lívia Gažová White Witch Exhibition.

13327433_621649991334053_2163553351689782758_n

Mestosnov vzniklo v podstate kvôli potrebe rozšírenia sortimentu suvenírov s motívom mesta Last Jury Book. Zakladateľom projektu sa totiž zdalo, že na trhu tieto veci chýbajú a návštevníci mesta by si chceli odniesť domov namiesto gýčovej magnetky peknú plátenú tašku s piešťanským motívom 어도비 플래시 cs4 다운로드. Predmety sú okrem turistov samozrejme určené aj domácim, hrdým na svoje mesto. Základným motívom je výnimočná piešťanská architektúra, teda artikel, ktorý je určite hodný propagácie Should download.

-lt/Zdroj: Lívia Gažová, mestosnov.sk/Foto: lt, mestosnov.sk- Pozn. V článku sú uvedené reklamné údaje.

REKLAMA