Connect with us

Aktuality

Oprava mosta skončí včas, otvoria ho v nedeľu

Published

on

Reklama
Reklama

Obyvatelia obcí na ľavej strane Váhu sa na rozdiel od školákov na koniec letných prázdnin tešia. V nedeľu 31. augusta popoľudní sa už totiž do Piešťan dostanú cez Krajinský most. Prvá etapa rekonštrukcie skončí včas.

MP 07-01-14 112608

REKLAMA
MONKEY

Od začiatku júla prebiehajú na jedinom cestnom premostení Váhu v Piešťanoch stavebné práce zahŕňajúce rozšírenie vozovky o 50 cm, odstránenie jej jednotlivých vrstiev, ich náhradu a taktiež rekonštrukciu nosných prvkov hornej stavby mosta. Ich celková hodnota je 425-tisíc eur a vykonáva ich žilinská firma Hastra s. r. o.

Reklama

„Harmonogram stavebných prác bol spoločnosťou, ktorá rekonštrukciu mosta realizovala, dodržaný a takisto všetky stanovené termíny boli a budú dodržané,“ informovala Anna Tomašovičová zo Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja.

Podľa jej slov bude Krajisnký most otvorený v nedeľu 31. augusta o 14.00 h a doprava po ňom bude fungovať bez obmedzení. „Dokončovacie práce na moste, ktoré budú realizované po jeho otvorení, nijako neovplyvnia dopravu, takže od 1. septembra na moste nebudú žiadne dopravné obmedzenia.“

Správa a údržba ciest TTSK, ktorá je investorom rekonštrukcie, nemá podľa Anny Tomašovičovej k priebehu stavebných prác žiadne výhrady.

 (red)

Populárne články