Úvod Aktuality Oprava: Kamery po krádeži v cestovke fungovali

Oprava: Kamery po krádeži v cestovke fungovali

REKLAMA

V článku o krádeži v pobočke cestovnej kancelárie z minulého týždňa, sme zverejnili informáciu o tom, že kamery Mestskej polície na rohu Edenu v deň nefungovali kvôli servisu shapes. Pracovníčka cestovky, ktorá nás e-mailom požiadala o zverejnenie prípadu, podľa svojich slov túto informáciu dostala od službukonajúceho nadporučíka štátnej polície, ktorému prípad nahlasovala 두시탈출 컬투쇼 다운로드. Podľa náčelníka MsP Marcela Mihálika však v ten deň žiaden servis nerobili. Hovorkyňa štátnej polície Mária Linkešová zasa tvrdí, že boli pred časom informovaní mestskou políciou, že malo prísť k ich odstávke aj v tento deň Windows 10 trial.

„Policajt, s ktorým som sa rozprávala a s ktorým sme spísali spolu oznámenie, mi hneď v ten deň, ako sa stala krádež na polícii, na Krajinskej 5 (poobede okolo 17.00) povedal, že táto kamera bola vypnutá, a ako som Vám napísala: pretože robili servis, takže som nemala pochybnosti neveriť mu,“ uvádza pracovníčka cestovky, ktorú pár zlodejov pripravil o hotovosť vo výške viac ako 1500 eur free horoscopes.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Náčelník piešťanskej mestskej polície Marcel Mihálik však tvrdí, že servis v tom čase (v pondelok 14. marca) nerobili a záznam z kamier už na požiadanie majiteľa cestovky preverili 알라딘 애니메이션 자막 다운로드. Okradnutej žene ukázali aj fotografiu, na ktorej boli muž a žena zodpovedajúci popisu, ale podľa vyjadrenia svedkyne nešlo o zlodejský pár. Zároveň uviedol, že celý záznam z kamery môžu ukázať iba vyšetrovateľovi 에어클래스 다운로드.

O vyjadrenie sme preto požiadali aj hovorkyňu Krajského riaditeľstva policajného zboru Máriu Linkešovú, ktorá nám poslala nasledovnú odpoveď: „Polícia všetky kamerové systémy zo dňa krádeže preverila coc. Pohyb podozrivých osôb ani iné informácie, ktoré by pomohli krádež objasniť a usvedčiť páchateľa, na záznamoch poverení policajti nenašli 카카오톡 백업 다운로드. Na objasnení prípadu polícia naďalej pracuje.“

IMG_0425Podľa hovorkyne piešťanskí policajti boli mestskou políciou informovaní, že v rámci  mestského kamerového systému malo prísť v niektoré dni v marci k jeho odstávke 일도리 다운로드. „Aj tento deň mal byť jeden z tých. Na situácii to však nič nemení a polícia sa prípadom zákonným spôsobom od začiatku zaoberala a preverila všetky dostupné kamerové systémy,“ doplnila Download an earlier version of unity.

Hoci informácia, ktorú sme uviedli bola pravdivo podaná, redakcia portálu PNky sa týmto ospravedlňuje čitateľom za jej uvedenie bez predchádzajúceho overenia fungovania kamier na Mestskej polícii a týmto článkom veci uvádzame na pravú mieru.

A. Drahovská

REKLAMA