Úvod Aktuality Opitý vodič v Piešťanoch poškodil auto a pokračoval ďalej

Opitý vodič v Piešťanoch poškodil auto a pokračoval ďalej

REKLAMA
Skola Rakovice

Policajti odhalili dychovými skúškami hneď štyroch vodičov pod vplyvom alkoholu z okresov Trnava a Piešťany. Traja z nich spôsobili aj dopravné nehody, dvaja mali hodnoty okolo troch promile 네이버 티비 캐스트 다운로드.

46-ročný vodič z okr. Piešťany jazdil takmer s 3 promile. Pri vychádzaní z parkoviska v Piešťanoch poškodil stojace auto, pokračoval v jazde a nakoniec narazil do živého plota mysql manual.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl

42-ročný vodič z okr. Piešťany si sadol za volant auta s viac ako 2 promile a v obci Ducové mu padol za obeť kovový stĺpik na okraji cesty 이젠 잊기로 해요 다운로드.

35-ročný vodič z okr. Trnava, ktorý nafúkal bezmála 2 promile, nezvládol v obci Košolná v smere na Suchú nad Parnou riadenie a dostal šmyk 신세계 쇼핑 다운로드. Narazil do značky a skončil v rodinnom dome.

„A navyše zavarskí policajti pri vykonávaní kontroly v areáli podniku odhalili včerajšieho rekordmana 크롬 앱 다운로드. Ako vodič kamiónu nafúkal cez obed 1,52 mg/l alkoholu v dychu, čo je viac ako 3 promile,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.

Policajti týchto vodičov obmedzili na osobnej slobode a predviedli ich na policajnú stanicu. Muži sú podozriví z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, trom z nich hrozí trest odňatia slobody na 1 rok a vodičovi z povolania až 5 rokov.

Zdroj: KR PZ Trnava

REKLAMA