Úvod Aktuality Opitý Piešťanec nabúral na čerpacej stanici v Novom Meste nad Váhom, kde...

Opitý Piešťanec nabúral na čerpacej stanici v Novom Meste nad Váhom, kde si bol dofúkať pneumatiky

REKLAMA
GM Dental Zubar

Na čerpacej stanici v Novom Meste nad Váhom došlo k dopravnej nehode, pri ktorej asistoval alkohol. Muž z Piešťan mal v sebe viac ako 2 promile alkoholu, keď sa rozhodol, že si ide nafúkať pneumatiky Runday download.

„48-ročný Dušan z Piešťan sa rozhodol, že si dofúka pneumatiky na čerpacej stanici v Novom Meste nad Váhom I hate to it once again. Keď mal dofúkané a vycúval s vozidlom Renault Scénic z parkovacieho miesta, dostatočne nesledoval situáciu za vozidlom a  narazil do stojaceho vozidla Toyota Yaris Hybrid, v ktorom v čase nárazu sedela jeho 30-ročná vodička,“ popísala udalosti Elena Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne 야생화 mp3 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Obaja účastníci dopravnej nehody boli podrobení dychovej skúške. U vodičky Toyoty bola dychová skúška negatívna. Vodič Renaultu nafúkal 1,09 mg/l, čo predstavuje hodnotu 2,27 promile alkoholu Dragonblade.

„Dušana neminulo obvinenie z trestného činu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky 스파르탄 브라우저 다운로드. Za tento skutok je trestná sadzba odňatia slobody až na jeden rok. O tom, aký trest Dušan dostane rozhodne súd. Opakovane upozorňujeme, že alkohol za volant nepatrí ie9 파일 다운로드. V kontrolách zameraných na zisťovanie alkoholu a iných omamných látok budeme pokračovať na území celého trenčianskeho kraja,“ dodala E old version of The Kingdom of the Wind. Antalová.

TS KR PZ v Trenčíne/red Foto: KR PZ v Trenčíne

REKLAMA