Úvod Aktuality Na Banke opäť niekto strieľal po zvierati

Na Banke opäť niekto strieľal po zvierati

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V obci Banka niekto strieľal po kocúrovi. Stalo sa tak v obytnej zóne. Podľa informácií zverejnených na facebookovej stránke obce, k takémuto incidentu nedošlo po prvý raz. 

Foto: Adam Czaszko Šútor‎

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Za pomoci susedov, ktorým veľmi pekne ďakujem aj takto verejne, sa podarilo nájsť kocúra Happy meed mr. Kocúr nevedel chodiť, len plakal, zalezený pod drevom, čakajúci na hrozný koniec. Mysleli sme, že ho auto trafilo, alebo niekde zle skočil, ale nález u veterinára ma šokoval 최신가요 2019 11월 다운로드. Nejaký hajzel zaostalý, primitívny tu strieľa po mačkách. V obytnej zóne!!! Okolie Bazovského, Pokojná, Spojovacia, Tehelná,“ napísal na sociálnej sieti majiteľ postreleného zvieraťa 윈도우7 pro 32비트 다운로드.

Ďalej vyzýva ľudí, ktorí by mali informácie o strelcovi, aby to nahlásili, keďže v obytnej zóne by mohli byť postrelené i deti. Upozornenie k tejto udalosti zverejnila aj obec Banka 궁서체 다운로드. „Dávajte si v tejto lokalite pozor na seba, deti aj na zvieratká. Akékoľvek takéto konanie hláste ihneď na policajnom čísle 158,“ napísali zástupcovia obce na sociálnej sieti 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드.

-red-

REKLAMA