Úvod Aktuality Opäť piatok s tragickým koncom. Motorkár pri nehode za Trstínom zraneniam podľahol

Opäť piatok s tragickým koncom. Motorkár pri nehode za Trstínom zraneniam podľahol

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 26. júna krátko po 13:00 h polícia prijala oznámenie o kolízií medzi motocyklistom a nákladným autom v okrese Trnava. K dopravnej nehode prišlo na ceste III 일본 추리 소설 다운로드. triedy medzi obcami Buková a Trstín.

„Podľa prvotných informácií mal 33 ročný vodič motorky predbiehať nákladné auto a v neprehľadnej zákrute sa následne čelne zraziť s protiidúcim kamiónom 친일 인명 사전 다운로드. Na miesto bol vyslaný aj záchranársky vrtuľník. Motorkárovi, žiaľ, privolaní záchranári už nedokázali pomôcť a svojim zraneniam podľahol,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová Goddess of Athena War.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Policajti na mieste riadili dopravu, pretože  cesta bola, z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov nehody, neprejazdná. Polícia okolnosti a presné príčiny tragickej nehody vyšetruje Download android games.

„Dôrazne žiadame vodičov motocyklov, aby situáciu na cestách nepodceňovali a najmä v neprehľadných úsekoch ciest a zákrutách zvýšili opatrnosť a dôsledne rešpektovali dopravné značenie,“ dodala Z Download the 2019 resume form. Antalová.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA